Petr Kramný prý posílal e-maily s výhrůžkami: Chtěl zabít soka v lásce?

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Poselství Summitu východního partnerství je: Nezapomněli jsme na vás!
Dnes bude jednat ve Varšavě o tom, co můžou od sebe očekávat Evropská unie a země ležící za jejími východními hranicemi. Summit východního partnerství ukáže, jak daleko od bran Evropské unie jsou například Ukrajina, Gruzie nebo Bělorusko.

Počítáme s vámi a nezapomněli jsme na partnery na východ od nás. Ekonomické a politické vztahy se musí i nadále upevňovat. To je hlavní vzkaz Evropské unie šestici postsovětských republik.

Nejblíže má k Unii nakročeno Ukrajina, se kterou Brusel vyjednává smlouvu o volném obchodu a asociační dohodu. Polsko by si přálo, aby jednání skončila do konce roku. Překážkou ale může být aktuální soudní proces s bývalou premiérkou Tymošenkovou.

Ostrou kritiku za šikanování opozice uslyší na summitu Bělorusko, které ale odmítlo do Varšavy vyslat šéfa diplomacie.

Pozornost Evropské unie směrem na východ ale v poslední době opadla. Zejména poté, co musí řešit vlastní hospodářské problémy a také změny režimů v severní Africe.

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Petr Kramný prý posílal e-maily s výhrůžkami: Chtěl zabít soka v lásce?U soudu s Petrem Kramným ve čtvrtek zaznělo jedno překvapivé tvrzení za druhým. Kramný měl dokonce svému sokovi v lásce poslat výhrůžné e-maily! Ale Ján R. to nakonec zcela popřel, prý nebyly adresovány jemu.

U soudu s Petrem Kramným ve čtvrtek zaznělo jedno překvapivé tvrzení za druhým. Kramný měl dokonce svému sokovi v lásce poslat výhrůžné e-maily! Ale Ján R. to nakonec zcela popřel, prý nebyly adresovány jemu.

Po smrti manželky a dcery Petr K. (37) začal zuřivě pátrat, s kým mu byla Monika nevěrná. Když došel na stopu Jána R., měl mu po e-mailu vyhrožovat smrtí! „Když Monika umřela, tak mi bývalá přítelkyně řekla, že mi Petr vyhrožuje smrtí. Že si mě najde, zabije a že za všechno můžu já,“ vyprávěl u svědeckého pultíku.

E-maily mu však bývalka nechtěla přeposlat, že prý ať si je přečte u ní doma. To udělal. „Petr K. tam psal, že je někdo otrávil a kdo za to může, ten bude pykat. Ani v jednom e-mailu ale není, že by to vyčítal přímo jmenovitě mně,“ vysvětlil.

Komu tedy Kramný vyhrožoval? O Moničině nevěře měl podle Natana C. vědět – ten mu vše totiž prozradil. Věděl snad i o dalších avantýrách své ženy a měl na mysli jiné milence, nebo byl prostě jen tak vychytralý, že Jánovo jméno nezmínil? Ján ale tvrdil, že Kramný se ještě v Egyptě sháněl po možnosti ho kontaktovat – co mu asi chtěl?

Soud byl ve čtvrtek opět odročen, po patnácti stáních byli vyslechnuti všichni svědci, kteří byli k soudu přizváni. Vykreslili velmi jasný obraz rodiny a v mnohém byli všichni zajedno. Co z toho vyvodí soudní senát, se možná dozvíme už na konci října.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Podívejte se na našem partnerském portálu na nejlepší tipy jak poznat nevěru

Nejdůležitější informace z článku

Summit východního partnerství Varšava
Země účastníci Ukrajina, Gruzie, Bělorusko
Vztahy s EU Ukrajina – smlouva o volném obchodu, Polsko přeje ukončení jednání do konce roku
Kritika na summitu Bělorusko za šikanování opozice
Pozornost EU Opadla kvůli vlastním hospodářským problémům a změnám v severní Africe
O soudu proti Petrovi Kramnýmu Ján R. popřel, že by e-maily s výhrůžkami byly adresovány jemu
Obvinění Petr K. měl Jánu R. vyhrožovat smrtí kvůli nevěře Moniky
Odložení soudu Soud byl ve čtvrtek opět odročen, vyslechnuti všichni svědci