Sledovací technika

Sledovací technika je užitečný pomocník, ale velmi zlý pán. Použití následujících pomocníků vám sice může prozradit, s kým váš protějšek udržuje kontakt, ale jejich použití je čistě na vaší zodpovědnosti.

Minikamery

Máte podezření, že se něco nekalého děje přímo u vás doma, na chatě apod.? Instalujte skrytou kameru. Dnešní minikamery jsou tak malé, že je člověk, který o nich neví, téměř vždy přehlédne.

Minikamera může být umístěna v budíku (např. FULL HD stolní hodiny s kamerou ), ale i propisce apod.

V případě, že nechcete do místnosti přidávat nový předmět (ani kameru v propisce), poslouží vám kamerový modul. Jedná se o minikameru na dlouhém kabelu.

(Mini)diktafony

Stačí vám zvukový záznam? S moderními diktafony ho snadno získáte. Tyto přístroje lze navíc nastavit tak, aby se spustily teprve tehdy, bude-li v jejich okolí zvukový podnět.

Obrovskou výhodou diktofonů je jednat miniaturní rozměr a také to, že ho stačí dát na místo, kam se váš protějšek nejspíš nepodívá (pod postel, za skříň atd.). Oblíbený je např. minidiktafon UR225-135.

GPS lokátory

GPS lokátory jsou oblíbené zejména u rodičů, kteří chtějí mít přehled o pohybech svého dítěte. Stejně tak je můžete použít i vy. GPS lokátor se snadno umístí do auta nebo osobních věcí a následně vám umožní sledovat aktuální polohu, ale samozřejmě i pohyb za celý den.

Mezi nejoblíbenější sledovací zařízení patří GPS tracker do auta s velkou baterií a integrovanými magnety.

Odposlech mobilu

Ačkoli se říká odposlech, tento set aplikací umí mnohem více. Například číst SMS i další komunikaci z mobilu, sledovat polohu a jiné.

Aplikaci stačí nahrát do mobilu a předat ho vašemu protějšku. Program poběží na pozadí bez jakéhokoliv upozornění. Běžný uživatel na něj nemůže přijít.