Exprezident Clinton o orálním sexu s Lewinskou: Byla to úleva po tlaku v práci

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Exprezident Clinton o orálním sexu s Lewinskou: Byla to úleva po tlaku v práciAférka někdejšího prezidenta Spojených států Billa Clintona a stážistky v Bílém domě Moniky Lewinské hýbala světem, dodnes zůstává jedním z největších prezidentských skandálů v USA. Po letech a zcela otevřeně o románku promluvil také exprezident Clinton, který v dokumentárním seriálu věnovaném jeho manželce Hillary Clintonové, uvedl, proč si začal s mladičkou Lewinskou. „Udělal jsem to, abych si ulevil kvůli tlaku v práci,“ prohlásil Clinton a dodal, že se cítí hrozně, přidal i omluvu pro Lewinskou. Zprávu přinesl list Daily Mail.

Aférka někdejšího prezidenta Spojených států Billa Clintona a stážistky v Bílém domě Moniky Lewinské hýbala světem, dodnes zůstává jedním z největších prezidentských skandálů v USA. Po letech a zcela otevřeně o románku promluvil také exprezident Clinton, který v dokumentárním seriálu věnovaném jeho manželce Hillary Clintonové, uvedl, proč si začal s mladičkou Lewinskou. „Udělal jsem to, abych si ulevil kvůli tlaku v práci,“ prohlásil Clinton a dodal, že se cítí hrozně, přidal i omluvu pro Lewinskou. Zprávu přinesl list Daily Mail.

Aféra mezi tehdy devětačtyřicetiletým Clintonem a dvaadvacetiletou stážistkou začala v roce 1995, dva roky se jim poměr podařilo držet v tajnosti.

Milenci se oddávali především orálnímu sexu, románek Clintona málem stál prezidentské křeslo, v roce 1998 se hlasovalo o jeho odvolání z funkce, což ale Senát neschválil. 

„Když jsme se seznámili, tlak a nároky mé práce byly tak hrozné, že jsem si pomyslel: Tohle je něco, co mě na chvilku zbaví myšlenek na práci. Udělal jsem to, abych si ulevil, abych zvládnul všechny svoje obavy,“ přiznal Clinton. Jeho zpověď se objeví v dokumentu „Hillary“, který připravila americká televizní stanice Hulu a který má premiéru 6. března.

K nevěře svého manžela se v rámci dokumentu samozřejmě vyjadřuje také bývalá první dáma USA, exministryně zahraničí a neúspěšná prezidentská kandidátka Clintonová. „Následovaly bolestné hodiny v manželské poradně,“ odhalila Clintonová.

Exprezident se prostřednictvím dokumentu rovněž omluvil Lewinské, nechal se slyšet, že ho „velmi mrzí, že celý její život byl poznamenán jejich aférou“.

Zmínil se také o tom, že Lewinská „nemohla předpokládat, že se věci vrátí do normálu“. Své bývalé milence doporučil, aby „to už nechala být a pokračovala ve svém životě“.

O skandálu s Lewinskou Clinton naposledy mluvil v roce 2018, rozhovor se ale obrátil proti němu, exprezident totiž prohlásil, že jí nedluží žádnou omluvu. Clintonovi se jen zřídka k románku vrací, Clinton v dokumentu zavzpomínal i na chvíli, kdy se s nevěrou přiznal manželce. Zmínil, jak lhal při své výpovědi i své ženě a aféru zapíral. Clintonová mu to věřila.

„V roce 1998 jsem musel s pravdou ven, sedl jsem si na postel a začal jsem. Řekl jsem jí přesně, co se stalo a kdy. Řekl jsem, že se cítím hrozně. Tehdy jsme měli za sebou pár špatných let, věděl jsem, že pro svůj čin nemám žádnou omluvu. Bylo to neomluvitelné,“ připustil Clinton.

„Byla jsem zničená, nemohla jsem tomu uvěřit. Byla jsem tak zraněná a nemohla jsem věřit, že lhal,“ zareagovala v dokumentu Clintonová.

Následně ho nechala, aby všechno sdělil jejich dceři Chelsea, které tehdy bylo 18 let. „Bylo to ještě horší, než když jsem mluvil s Hillary,“ okomentoval věc Clinton. „V tu chvíli jsem nemyslel na svou rodinu, na své manželství, ani na svou zemi,“ řekl exprezident ke své nevěře. „Teď už jsem úplně jiný člověk,“ tvrdí. Manželství pohromadě neudržely jen konzultace s poradcem, ale především jejich dcera.

„Během skandálu jsme jeli na dovolenou na ostrov Martha’s Vineyard. Na cestě nás oba chytla za ruku, ukázala nám, jak silná, moudrá a neuvěřitelně odvážná je,“ uvedla v dokumentu Clintonová. „Návštěvy manželské poradny pro mě byla ta nejtěžší věc, kterou jsem v životě udělal, ale byly nutné. Hillary i Chelsea za to stály a zasloužily si to,“ prohlásil Clinton.

Dokument „Hillary“ se zaměřuje převážně na prezidentskou kampaň Clintonové a její následný neúspěch u voleb v roce 2016, kdy ji porazil současný prezident Donald Trump. Očekává se však, že nejvíce sledovaným dílem série bude epizoda o Clintonově aféře. Pořad režírovala Nanette Bursteinová, ona a její tým Clintonovou zpovídali přes 35 hodin.

Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

Známý politik posílal milenku na potrat. Veřejně je přitom tvrdě odmítalRepublikán a tvrdý odpůrce potratů Tim Murphy (65) nabádal svou milenku Shannon Edwardsovou, aby šla na potrat. Tvrdí to Edwardsová, která poslala novinám Post-Gazette svou konverzaci se známým americkým politikem. Reaguje v ní na Murphyho výzvu, aby si nechala dítě vzít, jestli je těhotná. Murphy a Edwardsová se poznali v práci, spolupracovali spolu na návrhu zákona o duševním zdraví.

Republikán a tvrdý odpůrce potratů Tim Murphy (65) nabádal svou milenku Shannon Edwardsovou, aby šla na potrat. Tvrdí to Edwardsová, která poslala novinám Post-Gazette svou konverzaci se známým americkým politikem. Reaguje v ní na Murphyho výzvu, aby si nechala dítě vzít, jestli je těhotná. Murphy a Edwardsová se poznali v práci, spolupracovali spolu na návrhu zákona o duševním zdraví.

Murphy je ženatý a má dospělou dceru, minulý měsíc se přiznal, že si začal románek s blízkou přítelkyní Edwardsovou. I přes to, že je Murphy výhradně proti potratům, svou milenku na něj bez rozmyslu poslal. Edwardsová neváhala a napsala mu, že je pokrytec. Celou jejich konverzaci pak poslala novinám a publikovala na jeho facebookové stránce. Domnělé těhotenství se ukázalo jako planý poplach.

„Všude kolem hlásáš svůj postoj k potratům, pro veřejnost jsi jeden z ‚pro život‘ politiků, ale nedělalo ti žádný problém poslat mě na potrat,“ napsala podle Post-Gazette. Na její zprávu přišla okamžitá odpověď. „Moje projevy a prohlášení píše můj tým, já je jenom čtu, řekl jsem jim, že od teď si je budu psát sám,“ k potratu se vůbec nevyjádřil. 

Situaci odmítla komentovat i jeho mluvčí. „Nemáme žádné odpovědi, ani komentáře k vašemu článku,“ oznámila novinám. Médiím se vyhýbají kongresman a Edwardsová. Murphy je jedním z hlavních hlasů protipotratové politiky a zasadil se o úpravu zákonu, který zakazuje potrat po 20. týdnu těhotenství. Sněmovna nový zákon včera schválila.

Mary Lou Gartnerová, která pracuje s protipotratovým uskupením LifePac, řekla, že Murphyho považuje za čestného člověka a uchýlila se k citaci Bible, když po ní reportéři chtěli vyjádření ke skandálu. „Ještě nejsem připravená po něm hodit kamenem,“ uvedla. Dále oznámila, že jejich uskupení vezme celou aféru v potaz, bude se ale řídit příkladem dalších a větších protipotratových organizací.

Nezisková organizace Family Research Council (FRC), která stojí v čele protipotratových uskupení, se zatím nevyjádřila. Stanice CNN je vyzvala k odpovědi, ale organizace mlčí. Murphy měl pokaždé stoprocentní podporu FRC. Článek v Post-Gazette zahrnoval stručné shrnutí oficiální zprávy personální šéfky Murphyho týmu Susan Mosychukové.

Zpráva byla adresovaná Murphymu a měla obsahovat soupis několika epizod, které v kongresmanově týmu vzbudily obavy. „Zaměstnanci se vás bojí,“ psala Mosychuková. Jedna z příhod popisovala, jak Murphy řídil a zároveň si na iPadu pouštěl videa z YouTube a četl zprávy. „Už nikdy nesednu do auta, pokud budete za volantem vy. Jedině, když budu mít písemné prohlášení, že nebude při cestě používat mobil nebo iPad,“ uvedla.

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Vybíráte fotopast? Recenze vám možná pomůže vybrat tu pravou. Přečtěte si naše recenze fotopastí.