Jak poznat nevěru u ženy

Ačkoli je většina žen zdrženlivější, zvláště co se týká náhodných seznámení na jednu noc, je také pravdou, že v oblasti déletrvajících nevěr si v ničem nezadají se svými mužskými protějšky. Chcete poznat, jestli vám je vaše partnerka nebo přímo manželka nevěrná? Přečtěte si nejlepší tipy a postupy.

Komunikuje tajně a vyhýbá se hovorům ve vaší blízkosti

Dříve jste spolu sdíleli vše a bylo vám jedno, že před sebou telefonujete s rodinnými příslušníky nebo šéfem, ale teď si telefon schovává, při hovorech od vás odbíhá a usmívá se při čtení zpráv? Příčinou může být něco, co se vám rozhodně nemusí líbit.

Špatně reaguje na překvapení

Pokud má žena poměr a nechce, aby byl odhalen, většinou si pečlivě plánuje tajné schůzky s milencem. A to nejhorší, co se jí může stát, je vaše nečekaná návštěva. Zkuste ji překvapit po práci nebo tréninku ve fitness centru s kyticí růží a sledujte její reakci.

Neplánuje společnou budoucnost

Víte, proč ženy milují šperky a nákupy? Protože jim pomáhají ujistit se, že partner zabezpečí materiální potřeby pro ně a děti. Proto také více plánují budoucnost. S tím souvisí například dobré rodinné vztahy.

Chtěla se vaše partnerska stýkat s vaší rodinnou, i když jí někteří příslušníci nebyli zrovna příjemní? Dělala to, protože plánovala společný život, k němuž spojení rodin patří. Pokud ale už o něco takového nemá zájem, může to být i signál k tomu, že vás plánuje opustit.

Sledovací technika vám dá jistotu

Chcete mít absolutní jistotu toho, jestli vás partnerka (ne)podvádí? Nebo s kým je v kontaktu? Pomoci vám může sledovací technika. U této možnosti však musíme uvést, že je pouze na vaši zodpovědnost. Jednak a v případě vážného narušení soukromí může mít i právní následky.