Rvačka přímo na ulici kvůli nevěře: Jděte do ha*zlu, křičel chlapna policisty

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Muž zapálil chatu s dětmi?! Kristýnka, Kristiánek a Viktorka (†1–†4) zahynuli v plamenechKošickým hasičům se v úterý ráno naskytl strašlivý pohled. Když dohasili požár chatrče, na požářišti našli tři mrtvá těla. Na žárlivost doplatila Kristýna, Kristián a Viktorie (†1–†4). Požár měl způsobit třicetiletý Tibor. Skončil ve vážném stavu v nemocnici, kde ho hlídá policie. Tragédie mohla být ale daleko větší!

Košickým hasičům se v úterý ráno naskytl strašlivý pohled. Když dohasili požár chatrče, na požářišti našli tři mrtvá těla. Na žárlivost doplatila Kristýna, Kristián a Viktorie (†1–†4). Požár měl způsobit třicetiletý Tibor. Skončil ve vážném stavu v nemocnici, kde ho hlídá policie. Tragédie mohla být ale daleko větší!

Na východě Slovenska v Košicích došlo v úterý v osm ráno k požáru chatrče. Když hasiči zdolali požár, naskytl se jim strašlivý pohled. V troskách ležela tělíčka dětí. Při požáru zemřela Kristýna, Kristián a Viktorie. Dětem bylo od jednoho do tří let. 

Dle policie byl požár způsoben úmyslně! Dle serveru TVnoviny.sk za požár může přítel matky dětí, Tibor (30). Ten měl oheň založit kvůli svému přesvědčení, že mu partnerka byla nevěrná.

V době požáru ale nebyla matka doma, odběhla si totiž na kávu. Požár mohl dopadnout ale daleko tragičtěji. V chatě bydlelo celkem sedm dětí. Čtyři ale strašlivé smrti unikly.

Policie Tibora zadržela, utrpěl ale popáleniny II. a III. stupně na celkem 27 procentech těla. Skončil v nemocnici v umělém spánku na jednotce intenzivní péče (JIP) a jeho stav je vážný. Přesto ho hlídají policisté, aby neuprchl.

Policie místo tragického požáru obehnala páskami a nikoho ke spáleništi nepouští. Dle TVnoviny.sk musí policisté místo ohledat a zadokumentovat stopy. 

Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

Rvačka přímo na ulici kvůli nevěře: Jděte do ha*zlu, křičel muž na policistyPřípad slovního napadení řeší policisté v Plzeňském kraji. V noci na sobotu se tu na ulici porvali dva muži, Dle výpovědi svědků mělo jít o nevěru příbuzné jednoho z nich.

Případ slovního napadení řeší policisté v Plzeňském kraji. V noci na sobotu se tu na ulici porvali dva muži, Dle výpovědi svědků mělo jít o nevěru příbuzné jednoho z nich.

Oba muži během rvačky utrpěli zranění na hlavě, a tak byla kromě policistů přivolána i záchranná služba. Dle popisu jedné z přihlížejících byl jeden z mužů výrazně agresivnější než druhý i vůči přivolaným policistům.

„Vše jsem sledovala z okna a viděla jsem, že jeden z těch chlapů byl už v klidu, ale druhý pořád policistům nadával, strkal do nich a řval na ně, aby šli do hajzlu, že ten zraněný je jeho rodina a že jsou policisté i záchranáři kreténi. Byla jsem až překvapena, že policisté i ti ze sanitky byli velmi dlouho v klidu a pouze se ho snažili přemluvit, aby se uklidnil,“ řekla žena pro server krimi-plzen.cz.

Dle ní se ho dokonce skupina kamarádů pokoušela odvést z místa pryč, ale on se jim vytrhl a začal policisty urážet znovu. Ti, kvůli bezpečí svému i přítomných zdravotníků, nakonec museli zakročit a muže na zemi spoutat. Ten pak strávil noc v policejní cele

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Podívejte se na našem partnerském portálu na nejlepší tipy jak poznat nevěru