Manžel zatočil s nevěrnicí: Rozvěsil všude plakáty s její erotickou fotkou a varováním o zahýbání!

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Manžel zatočil s nevěrnicí: Rozvěsil všude plakáty s její erotickou fotkou a varováním o zahýbání!Nevěra bolí, ale pomsta může být někdy pěkně sladká. O obojím se přesvědčil Brit Ian Cuthbert (46). Poté, co mu údajně zahnula manželka jen několik dní po svatbě, rozvěsil letáky s její erotickou fotkou a varováním, že je nevěrná.

Nevěra bolí, ale pomsta může být někdy pěkně sladká. O obojím se přesvědčil Brit Ian Cuthbert (46). Poté, co mu údajně zahnula manželka jen několik dní po svatbě, rozvěsil letáky s její erotickou fotkou a varováním, že je nevěrná.

Když se loni v březnu brali, byla to velká láska. Alison Kidd (34) však byla podle Iana nevěrná, a to jenom několik dní po obřadu. Zdrcený manžel to nevydýchal a rozhodl se pro drsnou pomstu.

Vzal erotickou fotku své novomanželky a připsal k ní text: „Zamkněte své manžely. Brali jsme se 16.3. 2013 a během pár dní byla nevěrná!“ Výsledek pak nechal vytisknout jako letáky a rozvěsil po Edinburghu na sloupy, stromy a dokonce na dveře školy. Manželka však nevěru popírá.

To Alison, která nevěru popírá, zničilo. „Byla jsem šokovaná a ponížená tím, co se stalo, ale upřímně jsem nebyla překvapená, že to udělal,“ prohlásila žena, která již požádala o rozvod. Podle Alison nedokázal Ian unést, že od něj chtěla odejít a toto byla jeho ublížená reakce. Případem se již zabývá soud, Ian se k činu přiznal.

Zajímá vás Jak odhalit nevěru„>jak odhalit nevěru? Pak čtěte náš web.

Monika byla sexuální dračice: Vrhla se na mě a pokoušela se o orál, tvrdí milenec JánVšem v soudní síni vyrazil dech! Monika Kramná, doteď pokládaná za milou a nevinnou mladou paní, někdy i za ženu bez zájmu o sex, byla pořádný ďábel! Její milenec totiž u soudu popsal, jak se na něj vrhala v autě!

Všem v soudní síni vyrazil dech! Monika Kramná, doteď pokládaná za milou a nevinnou mladou paní, někdy i za ženu bez zájmu o sex, byla pořádný ďábel! Její milenec totiž u soudu popsal, jak se na něj vrhala v autě!

Podle zápisu z předběžného řízení Kramný své kamarádce Kateřině G. vyprávěl o svém intimním životě s Monikou. „Probírali jsme, z jakého důvodu našel nový vztah, kdy on se vyjádřil něco v tom smyslu, že s Monikou to nebylo ideální… nechtěla to (sex, pozn. red.) tak často jako on,“ uvedla Kateřina.

Přímo u soudu ale Kramný odmítal, že by s ním Monika sex vyloženě zavrhovala. Vše bylo podle něj normální.  „Je pravda, že si myslím, že po 11 letech to nebude takové, jako když jsme se seznámili. Po návratu z akce, když jsme byli sami, byly tam nějaké návrhy předehry, že si zahrajeme na sekretářku, já jí dám tisíc korun… bylo to v rámci předehry,“ prozradil Kramný.

Ve čtvrtek ale zaznělo v soudní síni něco, co každému vytřelo zrak. Že byla Monika Kramnému nevěrná, tomu už asi věřili všichni, ale nikdo nemohl tušit, jak její vztah s milencem opravdu vypadal.

„Asi v polovině cesty (do Ostravy) po mně vyjela, líbala mě, kousala, pokoušela se o orální sex, ale nebylo tam místo,“ prozradil Ján R. v přípravném řízení. „Byla strašně náruživá, bylo vidět, že to často nemá,“ dodal.

Co za jejím chováním stálo? „Monika uváděla, že to doma není ono,“ vysvětloval svědek. Podle něj měla Monika minimálně ještě jeden poměr, nevyloučil by ale, že jich bylo víc. „Pochopil jsem, že měla poměr, nebylo to ojedinělé.“

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Věděli jste, že doslova za pár korun lze pořídit tzv. GSM alarm, pomocí kterého si můžete sami, snadno a efektivni vyřešit zabezpečení domu?

Nejdůležitější informace z článku

Brit Ian Cuthbert (46) Monika Kramná
Manželka nevěrná krátce po svatbě, rozvěsil její erotickou fotku s varováním Měla několik poměrů, o něž se s milencem nechala soudit
Manželka popírá nevěru, žádá o rozvod, manžel se k činu přiznal Podle svědků se na milence vrhala v autě, byla náruživá