Podcast: „Zakázaný“ sex v době pandemie a zavřených hotelů? Soukromý detektiv o nových fíglech nevěrníků

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Podcast: „Zakázaný“ sex v době pandemie a zavřených hotelů? Soukromý detektiv o nových fíglech nevěrníkůAčkoliv Češi zůstávají kvůli koronaviru více doma, podle soukromého detektiva Jana Bočka rozhodně nehrozí, že by jeho firma měla méně práce. Stále nejčastěji vyšetřuje nevěry, a ačkoliv jsou hotely zavřené a ubylo zahraničních pracovních cest, tak si lidé nacházejí nové způsoby, jak smilnit. Pro Blesk Podcast prozradil, že více hledají nezávazný sex na internetu a odjíždějí si povyrazit na chaty nebo do lesa.

  Ačkoliv Češi zůstávají kvůli koronaviru více doma, podle soukromého detektiva Jana Bočka rozhodně nehrozí, že by jeho firma měla méně práce. Stále nejčastěji vyšetřuje nevěry, a ačkoliv jsou hotely zavřené a ubylo zahraničních pracovních cest, tak si lidé nacházejí nové způsoby, jak smilnit. Pro Blesk Podcast prozradil, že více hledají nezávazný sex na internetu a odjíždějí si povyrazit na chaty nebo do lesa.

  K práci soukromého detektiva se Jan Boček dostal v devadesátých letech, kdy si založil vlastní bezpečnostní firmu, která chránila tehdejší podnikatele. Mnohé z nich by dnes Boček označil za mafiány: „Mám pocit, že většina v tom podnikání byla taková půl legálně a půl mafiáni,“ řekl s úsměvem.Tehdejší detektivní činnost spočívala v tom, že si musel zjišťovat informace, aby dobře chránil své klienty. Podle Bočka měla tato práce své rizika, a tak se začal soustředit pouze na sběr dat a stal se soukromým detektivem.

  V současné době řeší jeho firma zejména partnerské nevěry, o jejichž existenci zajišťuje různé důkazy. Tuto práci dělá již přes 20 let a došlo k velkému posunu. Dříve stačilo poptat se sousedů, dnes však musí informace hledat také na internetu. „Dnešní svět je úplně jiný. Technologie člověka prostoupila. Bez internetu spoustu informací nezískáte. Je to jednodušší, na druhou stranu lidé ho nechávají vstoupit do svého života. Je pak děsivé zjišťovat, co sami lidé pustí na internet,“ prozradil soukromý detektiv.

  Případů detektivní firmě za necelý rok s koronavirem rozhodně neubylo. Lidé jsou nevěrní pořád stejně, i když mají zavřené hotely a nemohou ani jezdit na zahraniční pracovní cesty. „Našli si lesní samoty, vezmou si vůz a utečou do lesa, chodí na procházky,“ jmenuje. Kvůli koronaviru se podle Bočka změnil také způsob nevěry. A zase v tom velkou roli hraje internet. „Lidi jej začali víc používat a nalezli tam spoustu neseriózních seznamek, ne seznamek za účelem partnerství a soužití, ale seznamek na povyražení. To před tím lidé tolik neznali a objevili to,“ mluví z vlastní zkušenosti a dodává, že dnešní nevěry nenastávají kvůli krizi ve vztahu, ale jedná se spíš o nějaký způsob útěku: „Muž sedne do auta, naloží ženu na rohu ulice, skončí v lese a zpětně zjistí, že pro něj byla úplně neznámý člověk. Seznámili se na internetu a cílem bylo jen zpestřit si období,“ popisuje častý způsob nevěry během koronaviru.

  Kdo má šestý smysl na rozpoznání nevěry, jak jsou lidé všímaví vůči detektivnímu sledování své osoby, a proč má Jan Boček kvůli své práci problém s důvěrou v lidi, se svěřil v Blesk Podcast:

  Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

  Nevěrnou blondýnu (†28) našli mrtvou: Oběsila se po opileckém sexu s expřítelem! Nevěrnou Rusku nejspíš trápilo svědomí, a tak se poté, co opilá zahnula svému příteli s bývalým, rozhodla sáhnout na život. Ráno po noci plné zakázané vášně, jí její ex našel u sebe doma oběšenou. Sexy Alina Bogdanova (†28) spáchala sebevraždu.

  Nevěrnou Rusku nejspíš trápilo svědomí, a tak se poté, co opilá zahnula svému příteli s bývalým, rozhodla sáhnout na život. Ráno po noci plné zakázané vášně, jí její ex našel u sebe doma oběšenou. Sexy Alina Bogdanova (†28) spáchala sebevraždu.

  Svůdná Alina žila již nějakou dobu se svým novým přítelem Arturasem Pakalniskisem v britském Peterboroughu, ale pořád jí to táhlo k bývalému Aleksandrsovu Zuksovi. Když odjela loni v říjnu do Spaldingu za svým bratrem, rozhodla se, že svého expřítele navštíví.

  Slova dalo slovo a bývalý pár skončil u popíjení alkoholu. Netrvalo velmi dlouho a skončili nazí v posteli. „Usnul jsem vedle ní v posteli. Druhý den ráno jsem si myslel, že stojí u schodiště,“ vypověděl u soudu podle Daily Mailu Zuks.

  Jenže Ruska byla tou dobou již mrtvá. „Začal jsem na ni mluvit, a když jsem přišel blíže, tak jsem zjistil, že její horní ret je modrý,“ dodal. Blondýnka se u něj v bytě oběsila.

  Pakalniskisem o její cestě věděl. „Věděl jsem, že pan Zuks žije u jejího bratra, ale neměl jsem obavy z toho, že do domu jde,“ prohlásil. „Jediné co mi řekla, bylo, že jde navštívit svého bratra,“ dodal její současný přítel, podle kterého neměla žádné deprese. Lékař určil, že spáchala sebevraždu.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Věděli jste, že již za pár set korun je možné pořídit komerčně dostupné odposlechy? Buďte na pozoru, jelikož nikdy nevíte, kdo zrovna poslouchá.

  Nejdůležitější informace z článku

  Nové způsoby nevěry během pandemie Lidé hledají nezávazný sex online, odjíždějí na chaty nebo do lesa
  Technologický vliv na detektivní práci Současná detektivní práce zahrnuje hledání informací na internetu
  Změny v podobě nevěry kvůli pandemii Lidé hledají zpestření na internetu, nejde o krizi ve vztahu, ale o útěk
  Příběh nevěrné Rusky Šla za expřítelem, po opilém sexu s ním a oběšení se, spáchala sebevraždu
  Dostupnost odposlechů Komerčně dostupné odposlechy jsou dostupné za pár set korun