Zhrzená milenka zabila svého partnera: Uvařeného ho naservírovala dělníkům!

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Muž z Pardubic nepřišel měsíc domů. Partnerka ho našla s milenkou v autěNašel si jinou, ale zapomněl to říct své přítelkyni. Ta se vydala svého partnera po měsíci hledat a našla ho na benzince ve voze právě s novou láskou. Na konflikt tak bylo zaděláno…

Našel si jinou, ale zapomněl to říct své přítelkyni. Ta se vydala svého partnera po měsíci hledat a našla ho na benzince ve voze právě s novou láskou. Na konflikt tak bylo zaděláno…

Šestatřicetileté ženě z Pardubic došla trpělivost, a když se její partner nevracel týdny domů, naložila do auta dítě a dva známé a vyrazila ho hledat. 

„Její plán vyšel. U jedné benzinové čerpací stanice přítele nalezla, ale nebyl v autě sám. Pochopitelně, že toto shledání bylo velmi emotivní a celá situace značně vypjatá. Osmatřicetiletý muž se odmítal domů vrátit, a tak se jeho partnerka rozhodla pustit i do jeho nové přítelkyně, které vjela do vlasů,“ uvedla mluvčí pardubické městské policie Lucie Klementová.

Obsluha benzinky, která měla dramatický výstup z první ruky, proto přivolala strážníky. „Strážníci vyhrocenou situaci uklidnili a celou věc řešili domluvou. Poté se všichni aktéři odebrali z místa pryč,“ dodala mluvčí.

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Zhrzená milenka zabila svého partnera: Uvařeného ho naservírovala dělníkům!Jen málo co je nebezpečnější, než zhrzená žena. Dokazuje to i příběh Maročanky, která zabila svého partnera, protože si našel novou přítelkyni a přál ji opustit. Aby toho nebylo málo, tak pak jeho tělo naporcovala a naservírovala nebohým dělníkům!

Jen málo co je nebezpečnější, než zhrzená žena. Dokazuje to i příběh Maročanky, která zabila svého partnera, protože si našel novou přítelkyni a přál ji opustit. Aby toho nebylo málo, tak pak jeho tělo naporcovala a naservírovala nebohým dělníkům!

K odpornému incidentu došlo ve Spojených arabských emirátech, ve městě Al Ajn, kde spolu pár žil. Po sedmi letech vztahu muž své partnerce oznámil, že se chce rozejít a vzít si jinou Maročanku. Partnerku to neskutečně rozzuřilo a muže zavraždila.

Zmizení muže nahlásil policii jeho bratr. Když ho hledal u něj v domě, žena mu tvrdila, že partnera vyhodila na ulici a nemá zdání, kde je. Vyšetřovatelé  následně při domovní prohlídce objevili v jejím mixéru pozůstatky pohřešovaného muže, konkrétně mělo jít o lidský zub. Analýza DNA potvrdila to, čeho se všichni báli. Žena podle policie partnerovo tělo namlela a uvařila s rýží. Tradiční arabský pokrm kabsa posléze naservírovala pákistánským dělníkům, kteří pracovali nedaleko místa činu.

Policie nejmenovanou ženu zadržela a obvinila z vraždy. Při výslechu se měla přiznat a vysvětlit, že jednala v afektu. Konkrétně uvedla, že šlo o „momentální pominutí mysli“. Emoce údajně neudržela, protože svého partnera dlouhé roky finančně zabezpečovala a on se jí takto odvděčil.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

Nejdůležitější informace z článku

Článek 1: Muž z Pardubic s milenkou Článek 2: Zhrzená milenka zabila partnera
Žena našla partnera s milenkou na benzínce Maročanka zavraždila partnera, naservírovala ho dělníkům
Partner se odmítl vrátit domů Žena namlela partnerovo tělo a uvařila s rýží
Strážníci uklidnili situaci Žena byla zadržena a obviněna z vraždy