Manželka ředitele, který obtěžoval žačky: Tvrdila, že ji podvádí, ale teď ho hájí

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Manželka ředitele, který obtěžoval žačky: Tvrdila, že ji podvádí, ale teď ho hájíByl mi nevěrný se studentkami. To psala na Facebooku žena ředitele plzeňské střední školy. Když ho ale obvinila studentka z obtěžování, otočila a muže hájí.

  Byl mi nevěrný se studentkami. To psala na Facebooku žena ředitele plzeňské střední školy. Když ho ale obvinila studentka z obtěžování, otočila a muže hájí.

  Studentka Diana (19) podala na ředitele trestní oznámení. Tvrdí, že po ní chtěl sex. Když nechtěla, nechal ji prý rupnout u maturity. Ředitel tvrdí, že je to nesmysl.

  Jeho manželka Marcela ale na Facebooku příteli Jiřímu tvrdí opak. Jiří přepis poskytl médiím. Je to síla. Kvůli citlivosti se nedá většina obsahu objevit. „Vím určitě, že mi už byl nevěrný se studentkami. Pak si s nimi píše,“ uvedla Marcela.

  „Odjel se studentkami do Francie. Pak byl viděn s jednou z nich v nákupním centru, jak se směje a popíjí kávu. Doma to zapřel. Ona mu však psala SMS a tykala mu,“ psala manželka.

  Zpráv bylo více. „Jednou si zapomněl mobil. Stále mu přicházely SMS. Od něj tam byla SMS. Studentce se omlouval, že jí k narozeninám donesl jen čokoládu, že kdyby se nezlobila, rád by jí donesl květiny a políbil ji,“ tvrdila Marcela.

  Jiří zveřejnil rozhovory z Facebooku, jelikož se mu nelíbila vyjádření Marcely v médiích. „Lžete oba, ty i tvůj manžel. Proto zveřejňuji tvé zprávy, kde se mnou mluvíš o manželových avantýrách se studentkami… Nelze nechat tu holku zničit jen proto, aby se zachránil tvůj manžel,“ řekl Jiří.

  „To byla pouze domněnka, já jsem si to myslela, pak se to všechno vyvrátilo a je to v pořádku. Nikdy k ničemu takovému nedošlo.“

  „Byla jsem přesvědčená, že je mi nevěrný. Pořád něco psal do mobilu. Když jsem se podívala, zjistila jsem, že se ho tam holčina ptala, že si neví rady s maturitní otázkou. Ale tykala mu. Mě se to dotklo a byla žárlivá scéna. Vydedukovala jsem si z toho, že s ní spí.“

  „Spojila jsem se s tou, s kterou tam byl. A ta mi zcela jasně řekla, že to není pravda (pozn. red.: že s ní spal), že tam nebyl ani náznak. A kdyby to prý zkusila, že ji odpálkuje.“

  „Dívala jsem se mu do mailu, telefonu a pak jsem si to ještě zjišťovala u těch studentek. Všechny se mi vysmály, že to ani na něj nešlo zkusit.“

  Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

  Vdaná Britka našla na Facebooku, že si její manžel bere jinou ženuKdyž Britka Lisa Curran (45) našla na Facebooku fotku svého manžela, jak si bere jinou ženu, zůstala jak opařená. S Martinem (52) byli svoji celých 25 let. Žena si proto najala soukromé detektivy, kteří zjistili, že její muž žije tajně jako bigamista.

  Když Britka Lisa Curran (45) našla na Facebooku fotku svého manžela, jak si bere jinou ženu, zůstala jak opařená. S Martinem (52) byli svoji celých 25 let. Žena si proto najala soukromé detektivy, kteří zjistili, že její muž žije tajně jako bigamista.

  Když Lisa nalezla na sociální síti kompromitující fotografii, ihned se do svého chotě obořila. Martin, bývalý policista, však vše popřel. Prý jde o falešnou fotografii svatby, na které je se svou bývalou přítelkyní. Lisa však zůstala podezřívavá a najala si na manžela soukromé detektivy.

  Lise bylo teprve 15 let, když poprvé potkala Martina. Byla to láska na první pohled a pár se pak oddal v dubnu 1987. Mají spolu dvě děti, dceru (24) a syna (21). Když začala mít Lisa podezření, že žije její manžel dvojím životem, Martin vše jen popíral. Prý ho pronásleduje bývalá přítelkyně, která ho zahlcuje vzkazy a na Facebook nahrává falešné kompromitující fotografie.

  Najatí detektivové ale zjistili pravdu, Martin žil dvojím životem. S další ženou, hluchou Andreou Whiteside (31), žil už celých šest let. Zcela tajně. Při ilegálním obřadu se vzali loni v červenci. „Neměla jsem nejmenší tušení, že žije dvojím životem,“ prohlásila Lisa. Na manžela podala trestní oznámení, ale soud mu udělil jen 250 hodin veřejně prospěšných prací. Martin pak Lise slíbil, že aférku ukončí.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Věděli jste, že doslova za pár korun lze pořídit tzv. GSM alarm, pomocí kterého si můžete sami, snadno a efektivni vyřešit zabezpečení domu?

  Nejdůležitější informace z článku

  Manželka ředitele a obtěžování studentek Marcela obvinila manžela z nevěry se studentkami a sdílení intímích zpráv.
  Britka Lisa Curran a tajný život manžela Lisa objevila na Facebooku fotku manžela s další ženou a zjistila, že je tajně ženatý.
  GSM alarm pro zabezpečení domu Za pár korun lze pořídit GSM alarm pro efektivní zabezpečení domu.