Ženatý chlapletěl s milenkou do Itálie: Domů se vrátil nakažený koronavirem!

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Marii (†35) manžel omráčil a upálil zaživa: Tvrdil, že zemřela při smažení slaninyKdyž mu manželka přišla na nevěru, brutálně ji zavraždil. Anglický bankéř Darren Byrne (40) upálil zaživa svou manželku Marii (†35) a pak se snažil vše narafičit, aby to vypadalo jako nehoda. Za chladnokrevnou vraždu dostal doživotí.

Když mu manželka přišla na nevěru, brutálně ji zavraždil. Anglický bankéř Darren Byrne (40) upálil zaživa svou manželku Marii (†35) a pak se snažil vše narafičit, aby to vypadalo jako nehoda. Za chladnokrevnou vraždu dostal doživotí.

Darren Byrne svou ženu brutálně zavraždil poté, co přišla na jeho aférku s chiropraktičkou. Marii omráčil, polil ředidlem a zapálil. Policistům posléze tvrdil, že manželku našel mrtvou po příchodu domů. Byren se jim snažil nalhat, že se zabila sama při smažení slaniny.

U soudu ale jeho podivná historka neuspěla. Za chladnokrevnou vraždu si odnesl doživotí. O podmínečné propuštění bude moct vznést požadavek nejdříve po 24 letech.

K soudu přišla i zdrcená maminka zavražděné. „Chtěla bych zdůraznit, že vůči Darrenovi necítím nic jiného než čirou nenávist a vztek. Upřímně doufám, že každý den ve vězení pro něj bude peklem a že tam shnije ve věčném zatracení,“ pronesla.

Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

Ženatý muž letěl s milenkou do Itálie: Domů se vrátil nakažený koronavirem!Manžel, který podvádí svou manželku – nic zas tak neobvyklého. Jenže případ nejmenovaného boháče ze severu Anglie, jehož situaci popsala tamní média, je komplikovanější. Přitom měl vše skvěle vymyšlené. Manželce řekl, že jede na služební cestu, ale místo toho si letěl do Itálie užívat se svou milenkou. Perfektní krytí mu však překazil koronavirus. Muž se totiž na tajné dovolené virem nakazil.

Manžel, který podvádí svou manželku – nic zas tak neobvyklého. Jenže případ nejmenovaného boháče ze severu Anglie, jehož situaci popsala tamní média, je komplikovanější. Přitom měl vše skvěle vymyšlené. Manželce řekl, že jede na služební cestu, ale místo toho si letěl do Itálie užívat se svou milenkou. Perfektní krytí mu však překazil koronavirus. Muž se totiž na tajné dovolené virem nakazil.

Na severu Anglie se do nemocnice dostavil muž s koronavirovými symptomy. Zdravotníkům sdělil, že se mohl nakazit na výletě v Itálii, a přiznal, že tam byl společně se ženou, jejíž jméno však odmítl říct. Záletník byl následně otestován a skutečně u něj byl zjištěn COVID-19.

Jeho žena skončila kvůli manželově nákaze v izolaci a netušila, že manžel virus chytil na tajné dovolené s milenkou.

Zdroj z nemocnice sdělil deníku The Sun: „Jeho případ by byl vtipný, kdyby to nebylo závažné. Ačkoliv přiznal, že se to stalo, nic ho nepřesvědčí, aby řekl jméno své milenky.“ Dodal, že muž není ve vážném stavu a nákazu koronavirem pravděpodobně přežije. Jestli přežije i jeho manželství, je otázka.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

Nejdůležitější informace z článku

Případ 1: Marii (†35) manžel upálil zaživa Případ 2: Muž se s milenkou nákazou vrátil z Itálie
Bankéř Darren Byrne zavraždil manželku po odhalení aféry s chiropraktičkou. Nejmenovaný muž z Anglie se na tajné dovolené s milenkou nakazil koronavirem.
Dostal doživotí za chladnokrevnou vraždu a může požádat o podmínečné propuštění až po 24 letech. Přiznal se, že mohl být nakažen na dovolené a odmítl prozradit jméno své milenky.
Zdrcená matka oběti vyjádřila nenávist vůči vrahu a doufá, že bude trpět ve vězení. Manželka zůstala v izolaci kvůli nákaze a nevěděla o tajné dovolené muže.