Odmítal se rozvést, draze zaplatil: Milenka mu ustřihla to nejcennější!

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Zdrcená nevěsta: Den po svatbě se dověděla, že jí její nový manžel bezmála rok podváděl!Aubry Lyn a Justin Unfred se právě vzali. Namísto šťastného a dlouhého manželství ale přišel šok! Čerství manželé byli zrovna v restauraci na slavnostní večeři, když nevěstě přišla smska. Její novomanžel jí zahýbá!

  Aubry Lyn a Justin Unfred se právě vzali. Namísto šťastného a dlouhého manželství ale přišel šok! Čerství manželé byli zrovna v restauraci na slavnostní večeři, když nevěstě přišla smska. Její novomanžel jí zahýbá!

  Jejich životní cesty se střetly v baru v roce 2018. Dle Aubry to byla pohádka. V tu dobu se Justin zrovna rozváděl se svou ex-manželkou, se kterou měl jedno dítě. Dle deníku Dailystar svou ratolest často navštěvoval.  

  Zvrat přišel rok poté. Aubry zavolala její nejlepší kamarádka a řekla, že Justin má ještě jednu přítelkyni a s ní dítě. „Samozřejmě jsem ho s tím hned konfrontovala, dokonce jsem přišla na to, že se chtějí vzít!“ Rozhořčení ale netrvalo dlouho. Pár se dohodl, že Justin svou epizodku s jinou ženou ukončí. „Jeho slova zněla velice láskyplně, přesvědčil mě,“ svěřila se Aubry.

  Téhož roku ještě požádal Justin svou milou o ruku. „No, trošku jsem váhala, koneckonců už jsem byla třikrát vdaná, ale zkrátka mě okouzlil,“ popisuje situaci Justinova nastávající. A Justin se činil. Svatbu chtěl co nejdříve. Vzali se 7.ledna 2021 v kapli v Los Angeles.

  Den po svatbě přišla na řadu slavnostní večeře. V tu dobu zapípal nevěstě mobil. „Muž, kterého sis vzala, chodí s mojí matkou,“ stálo v sms zprávě. Justin sedící vedle Aubry začal věc popírat. Důkaz ale přišel krátce na to. Na zaslaných fotkách byla vidět smyslná konverzace obou aktérů. „Byly tam i sexuální narážky, psali si dokonce v den naší svatby,“ dodává podvedená žena. Aubry chrstla nevěrníkovi pivo do obličeje a prstýnkem mrštila o zem.

  „Jsem zničená, celé to na mě hrál. Za mými zády se setkával s jinou, vůbec by mě to nenapadlo,“ svěřila se deníku Dailystar.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

  Odmítal se rozvést, draze zaplatil: Milenka mu ustřihla to nejcennější!Některé ženy dokážou být velmi kruté. Číňance označované jen jako »Čang« došla po 10 letech trpělivost s milencem. A tak vzala „spravedlnost“ doslova do svých rukou. Po konfliktu muži (50) uřízla penis.

  Některé ženy dokážou být velmi kruté. Číňance označované jen jako »Čang« došla po 10 letech trpělivost s milencem. A tak vzala „spravedlnost“ doslova do svých rukou. Po konfliktu muži (50) uřízla penis.

  Nejenže se odmítal rozvést, také jí naznačil, že není jedinou jeho »bokovkou«… To pro ni byla poslední kapka! Muže napřed zdrogovala a pak mu nemilosrdně ustřihla penis nůžkami!

  „Spal jsem jako zabitý, vzbudila mě strašná bolest,“ popsal nevěrník, který jen v boxerkách okamžitě utíkal do nemocnice. Dle záběrů z bezpečnostních kamer před hotelem se ještě vrátil, když se nejspíš snažil hledat svou chloubu. Marně! Že by si ji zhrzená milenka nechala na památku?

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

  Nejdůležitější informace z článku

  Justin a Aubry Manželé, kteří se vzali, ale den po svatbě se Aubry dozvěděla, že ji Justin podváděl a chodil s jinou ženou, včetně sexuálních narážek a konverzací během svatebního dne.
  Číňanka Čang Po 10 letech trpělivosti se svým milencem, muži uřízla penis, protože se odmítl rozvést a naznačil, že není její jedinou milenkou.
  Akce po uříznutí penisu Nevěrník byl zdrogován, a poté mu byl penis nůžkami odstřižen. Utíkal do nemocnice a následně se bezúspěšně snažil najít odříznutý penis.