Záletník za nevěru tvrdě zaplatil: Nahý se musel předvést před celým městem

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Manželka (79) ubila svého muže (†79): Kvůli 40 let staré nevěře!Ani po 40 letech ji nevěra nepřestala trápit a bolet. Japonka Jošiko Suzuki (79) se s ní rozhodla vypořádat i po tak dlouhé době krvavě. Svého manžela (†79) ubila k smrti.

  Ani po 40 letech ji nevěra nepřestala trápit a bolet. Japonka Jošiko Suzuki (79) se s ní rozhodla vypořádat i po tak dlouhé době krvavě. Svého manžela (†79) ubila k smrti.

  Jošiko Suzuki ze žárlivosti utloukla svého stejně starého manžela Masaharua holí u nich doma zřejmě během hádky.

  „Můj manžel přišel o práci před čtyřiceti lety kvůli té záležitosti s jednou ženou. Často jsme se kvůli tomu hádali,“ řekla policii. Dle soukromé televize Asahi policie v jejich domě už jednou kvůli jejich bouřlivé hádce zasahovala loni v září.

  Přečtěte si ještě toto.

  Záletník za nevěru tvrdě zaplatil: Nahý se musel předvést před celým městemTak tenhle chlápek si příště nevěru pořádně rozmyslí. Jairo Vargas z kolumbijské Barranquilly si užíval v motelovém pokoji s milenkou, když dovnitř vtrhla jeho manželka. Podvedená žena byla rozhodnutá o rozvodu, nevěrníkovi se ji ale podařilo přemluvit, aby mu dala druhou šanci. Jairo ji dostal výměnou za své dobrovolné ponížení.

  Tak tenhle chlápek si příště nevěru pořádně rozmyslí. Jairo Vargas z kolumbijské Barranquilly si užíval v motelovém pokoji s milenkou, když dovnitř vtrhla jeho manželka. Podvedená žena byla rozhodnutá o rozvodu, nevěrníkovi se ji ale podařilo přemluvit, aby mu dala druhou šanci. Jairo ji dostal výměnou za své dobrovolné ponížení.

  Kde je vystrčíno, tam je dovolíno! Toto pořekadlo si možná řekl Jairo před tím, než vlezl do postele za milenkou. Rčení se ale nakonec proti záletníkovi obrátilo.

  Milenecký pár načapala Jairova manželka in flagranti. Nevěrník od své ženy slyšel rezolutní slovo „rozvod“! Jairo manželku zoufale žádal o druhou šanci, přece kvůli úletu nezahodí pracně budovaný vztah. Jeho prosby byly vyslyšeny. Manželka ale dala Jairovi speciální podmínku. Aby dostal odpuštění, musel se nechat manželkou vozit po městě nahý na střeše jejího auta.

  K předváděcí jízdě došlo 15. května v centru Barranquilly. Kuriózní situace přilákala davy zvědavců, z nichž mnozí nečekanou peepshow natočili na mobilní telefony. Záběry Jairova pozadí tak během chvíle obletěly celý svět.

  Mezi pohotové kameramany patřila i Daniela Ustaová, která video sdílela na svém twitterovém účtu. „Prý to udělal, protože ho manželka načapala při nevěře,“ okomentovala Daniela příspěvek.

  Naháč na střeše SUV neušel ani pozornosti policistů. Strážci zákona exhibicionistovi přikázali, aby z auta slezl, a odvezli ho na policejní stanici. Nevěrný Jairo nakonec vyvázl s pokutou.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Podívejte se na našem partnerském portálu na nejlepší tipy jak poznat nevěru

  Nejdůležitější informace z článku

  Případ 1 Manželka ubila manžela kvůli 40 let staré nevěře
  Detaily Japonka Jošiko Suzuki (79) ubila manžela Masaharua holí po probíhající hádce
  Případ 2 Nejlepší tipy jak odhalit nevěru
  Informace Sledování webu poskytne tipy, jak nejlépe odhalit nevěru