Policista zavraždil manželku a je na útěku: Přišla mu na nevěru?

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Nevěrnou blondýnu (†28) našli mrtvou: Oběsila se po opileckém sexu s expřítelem! Nevěrnou Rusku nejspíš trápilo svědomí, a tak se poté, co opilá zahnula svému příteli s bývalým, rozhodla sáhnout na život. Ráno po noci plné zakázané vášně, jí její ex našel u sebe doma oběšenou. Sexy Alina Bogdanova (†28) spáchala sebevraždu.

  Nevěrnou Rusku nejspíš trápilo svědomí, a tak se poté, co opilá zahnula svému příteli s bývalým, rozhodla sáhnout na život. Ráno po noci plné zakázané vášně, jí její ex našel u sebe doma oběšenou. Sexy Alina Bogdanova (†28) spáchala sebevraždu.

  Svůdná Alina žila již nějakou dobu se svým novým přítelem Arturasem Pakalniskisem v britském Peterboroughu, ale pořád jí to táhlo k bývalému Aleksandrsovu Zuksovi. Když odjela loni v říjnu do Spaldingu za svým bratrem, rozhodla se, že svého expřítele navštíví.

  Slova dalo slovo a bývalý pár skončil u popíjení alkoholu. Netrvalo dlouho a skončili nazí v posteli. „Usnul jsem vedle ní v posteli. Druhý den ráno jsem si myslel, že stojí u schodiště,“ vypověděl u soudu podle Daily Mailu Zuks.

  Jenže Ruska byla tou dobou již mrtvá. „Začal jsem na ni mluvit, a když jsem přišel blíže, tak jsem zjistil, že její horní ret je modrý,“ dodal. Blondýnka se u něj v bytě oběsila.

  Pakalniskisem o její cestě věděl. „Věděl jsem, že pan Zuks žije u jejího bratra, ale neměl jsem obavy z toho, že do domu jde,“ prohlásil. „Jediné co mi řekla, bylo, že jde navštívit svého bratra,“ dodal její současný přítel, podle kterého neměla žádné deprese. Lékař určil, že spáchala sebevraždu.

  Přečtěte si ještě toto.

  Policista zavraždil manželku a je na útěku: Přišla mu na nevěru?Ještě nedávno se vodili za ruce, pak ale policista Miloš Babyka (35) svou manželku v jejich plzeňském bytě brutálně ubodal. Proč to udělal, ví jen on. Jednou z variant však je, že ji zabil v hádce, která vypukla, když žena přišla na to, že je jí nevěrný. Policisté se ho marně snaží dopadnout.

  Ještě nedávno se vodili za ruce, pak ale policista Miloš Babyka (35) svou manželku v jejich plzeňském bytě brutálně ubodal. Proč to udělal, ví jen on. Jednou z variant však je, že ji zabil v hádce, která vypukla, když žena přišla na to, že je jí nevěrný. Policisté se ho marně snaží dopadnout.

  Malá dívka přišla během okamžiku o oba rodiče. Maminku jí zavraždil otec Miloš, který se hned po činu dal na útěk a policisté z Generální inspekce neustále pátrají.

  Rodina přitom navenek působila ještě před pár dny poměrně idylicky. Sousedé je ještě nedávno viděli vodit se za ruce. Podle zdroje serveru TN.cz si však Babyka vydržoval v Praze milenku. Jednou z verzí proto je, že mu manželka na nevěru přišla, pohádali se a on ji v afektu zabil.

  Ve hře je však také varianta domácího násilí. Podle neoficiálních informací Babyka svou manželku, která pocházela z Ruska, dlouhodobě fyzicky týral. Situace se mu tak mohla vymknout z rukou.

  „Upozorňujeme, že hledaný může být ozbrojen a i nadále je schopen násilného jednání, z tohoto důvodu se v žádném případě nepokoušejte pachatele zadržet sami,“ uvedla mluvčí GIBS Radka Sandorová.

  Pokud můžete poskytnout informace o současném pobytu hledaného muže, policie vás žádá, abyste se obrátili na Operační středisko Generální inspekce bezpečnostních sborů na telefonní číslo 974 839 734, na linku 158 Policie České republiky nebo kontaktujte nejbližší policejní hlídku.

  Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

  Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

  Nejdůležitější informace z článku

  Případ 1 Případ 2
  Nevěrná blondýna Alina Bogdanova spáchala sebevraždu po opileckém sexu s expřítelem Policista Miloš Babyka brutálně ubodal manželku, která ho pravděpodobně přistihla při nevěře
  Alina se oběsila poté, co strávila noc s bývalým přítelem, což již trápilo Miloš Babyka utekl po vraždě manželky a policie ho stále pátrá
  Pakalniskis, Alinin současný přítel, věděl o její návštěvě ex, ale nepředpokládal tragický výsledek Manželka zavražděná policistou Milošem pocházela z Ruska a byla možná obětí domácího násilí
  Alinin ex přítel Zuks našel Alinu mrtvou, oběšenou v jeho bytě Policie varuje veřejnost, aby se nesnažila zadržet Miloše Babyku, který může být ozbrojen a nebezpečný