Slovenský premiér přistižen in flagranti: Ženatý Fico olíbal svou sekretářku!

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Skleník, ve kterém prý Monika zahýbala Kramnému: Podívejte se, co zde lidé vyvádějí!Když Ján R., milenec zavražděné Moniky (†36), u soudu prozradil, že divoká blondýna zahýbala Petrovi Kramnému (37) nejenom s ním, ale i dalším mužem ve Skleníku, vypadalo to na sex se zahradníkem mezi květinami. Jenže Skleník je ve skutečnosti restaurace nižší cenové kategorie. Podívejte se, co v ní lidé dělají.

Když Ján R., milenec zavražděné Moniky (†36), u soudu prozradil, že divoká blondýna zahýbala Petrovi Kramnému (37) nejenom s ním, ale i dalším mužem ve Skleníku, vypadalo to na sex se zahradníkem mezi květinami. Jenže Skleník je ve skutečnosti restaurace nižší cenové kategorie. Podívejte se, co v ní lidé dělají.

„Zmínila se, že něco s někým někdy měla v nějakém skleníku… tak jsem si myslel, že je to nějaký zahrádkář,“ uvedl milenec Ján u soudu poté, co sám přiznal, že měl s vdanou Monikou pohlavní styk. „V Karviné Skleník znamená nádražní putyka, do které chodí taková spodina,“ vysvětlil sám Kramný u soudu.

Blesk.cz se proto do restaurace vydal, aby zjistil, jak to ve skutečnosti bylo. Číšnice karvinského podniku Skleník tvrdí, že v něm Monika nikdy nebyla. „Takové nádhernéženy, to si pamatujete. Nechodila sem, nebyla tu ani jednou. To mohu odpřisáhnout,“ řekla servírka Jarmila Toráčová-Sabolová (44). A za pravdu jí dali i místní štamgasti.

Skleník je ale v Karviné populární. Lidé se do něj chodí bavit,Ján R. vypovídal u soudu o svých pletkách s Monikou Kramnou. | archiv Blesku pít i zpívat. Jak ukazuje video z jedné ze zábav, ve Skleníku je populární karaoke. Při pohledu na bujaré veselí to ale vážně nevypadá na místo, kde by se Monika spustila s milencem.

Přečtěte si ještě toto.

Slovenský premiér přistižen in flagranti: Ženatý Fico olíbal svou sekretářku!Slovenský premiér Robert Fico (48) bude mít doma co vysvětlovat. Slovenský týdeník Plus 7 dní ho totiž nachytal, jak se v autě líbá se svou asistentkou Janou Halászovou (27). Ta zřejmě neodolala Ficově vypracované postavě.

Slovenský premiér Robert Fico (48) bude mít doma co vysvětlovat. Slovenský týdeník Plus 7 dní ho totiž nachytal, jak se v autě líbá se svou asistentkou Janou Halászovou (27). Ta zřejmě neodolala Ficově vypracované postavě.

Fico byl načapán se svou sekretářkou 21. srpna. Sexy brunetku vyzvedl v jejím bydlišti v Bratislavě zrovna, když měla svátek. Když nasedli do auta, tak se dlouze a vášnivě líbali jako zamilovaní puberťáci. Na tom by nebylo vůbec nic špatného, kdyby nebyl Fico ženatý!

Po žhavé líbačce v premiérově drahém BMW oba odjeli do 160 kilometrů vzdálených Čereňan do historického sídla. Že by tam došlo na pořádnou romantiku? Týdeník Plus 7 dní spekuluje o tom, že je Halászová, která Fica doprovází i na jeho služebních cestách, jeho milenkou.

V Čereňanech byli asi 4 hodiny a poté Fico odvezl Halászovou opět domů. Premiérova mluvčí se snaží celou kauzu uhladit. „Na tomto směšném příběhu není nic, co by stálo za komentář. Na oslavě byli další čtyři lidé, odešli ve stejný čas jako premiér,“ prohlásila webu Topky.sk Ficova mluvčí Beatrice Szabóová. Co tomu musí říkat chudák Ficova manželka Svetlana…

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

Nejdůležitější informace z článku

Monika a Kramný ve Skleníku Slovenský premiér Fico a jeho sekretářka
Monika nikdy nebyla ve Skleníku, tvrdí personál a štamgasti restaurace. Fico byl nachycen, jak se líbá se svou asistentkou v autě.
V Skleníku se lidé baví, zpívají karaoke a píjí alkohol. Ficovu sekretářku vyzvedl, když měla svátek, a poté společně odjeli do Čereňan.
Divoká blondýna zahýbala s Kramným a dalším mužem, ale ne ve Skleníku, jak se původně myslelo. Spekuluje se, zda je asistentka Ficovou milenkou, která ho doprovází i na služebních cestách.