U soudu přituhuje: Kramný se setká s milencem Moniky!

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Chlapeček 7 hodin umíral v autě, otec si mezitím povídal na seznamkách s patnáctkami Milující otec, který udělal osudovou chybu a zapomněl syna odvézt do jeslí, nebo monstrum, co chladnokrevně nechá malé dítě zemřít krutou smrtí, aby se mohlo rozvést a neplatit alimenty? Takový případ řešil soud v USA.

  Milující otec, který udělal osudovou chybu a zapomněl syna odvézt do jeslí, nebo monstrum, co chladnokrevně nechá malé dítě zemřít krutou smrtí, aby se mohlo rozvést a neplatit alimenty? Takový případ řešil soud v USA.

  Na parkoviště obchodního domu ve městě Marietta v americké Georgii přijelo 18. června 2014 stříbrné auto typu SUV. Justin Ross Harris (tehdy 33), který ho řídil, nejprve zaparkoval, pak ale z vozu překotně vyskočil, otevřel v panice zadní dveře a vytáhl z odtamtud bezvládné tělíčko svého malého synka.

  „Co jsem to udělal?“ křičel zoufale, zatímco se k němu přihlížející seběhli a snažili se dítě oživit. Marně, plavovlasý chlapeček jménem Cooper (†22 měsíců) zemřel na přehřátí organismu poté, co zůstal sedm hodin v zaparkovaném autě, zatímco jeho otec pracoval. Tehdy všichni jeho otce, který ho ve voze zapomněl, litovali. Jenže vyšetřování odhalilo řadu okolností, které muže usvědčily z vraždy. Jak informoval Mirror, musel se kvůli publicitě případu soud odehrávat mimo Atlantu.

  První podezření muž vzbudil už svou výpovědí. Policii tvrdil, že syna zapomněl odvézt do jesliček a šel do práce. „Asi jsem na něj zapomněl. A zapomněl jsem se znova podívat. Ale nebyl v tom žádný zlý úmysl,“ řekl Harris v době, kdy ho nikdo z ničeho nekalého nepodezíral. Proč se tedy hned obhajoval?

  Dále kriminalisté odhalili, že Justin žil v podstatě dvojím životem. Ačkoliv spolu s manželkou Leannou vychovávali malého Coopera, muž se místo manželského života věnoval spíše pornu, prostitutkám a internetové seznamce, kde si hledal milenky. Těm také v jednom kuse psal zprávy se sexuálním námětem a posílal jim nahé fotky. Kromě toho milenkám lhal o svém věku a některým zamlčoval i to, že je ženatý.

  V době, kdy jeho syn pomalu umíral, si Harris seděl v práci a celý den trávil právě psaním se šesti ženami. Jedné z nich přitom bylo teprve patnáct let. V jedné zprávě, kterou odeslal v osudný den ráno, navíc stálo. „Mám svého syna rád, ale my oba potřebujeme únik.“ Našel snad svůj únik z manželství tím, že zamkl Coopera v autě?

  Podezřelé je i to, jak se celá tragická smrt dítěte odehrála. Justin se cestou do práce zastavil v restauraci na snídani, kam Dle zaměstnanců přišel se synkem v náručí. Po jídle ho znovu usadil do sedačky na zadním sedadle vozu a vyrazil do asi 1,5 kilometru vzdáleného sídla firmy Home Depot, kde pracoval jako vývojář webu. Kousek odtud byly i jesle, kam malý Cooper chodil. Jenže jeho otec ho tam tentokráte nevzal a šel rovnou do práce. Jak ale mohl zapomenout na syna, s nímž jen pár minut předtím snídal?

  Justin byl v práci dlouhých sedm hodin a nebohý chlapeček byl zatím zamčený v autě, kde mezitím teplota stoupla na 51 stupňů. Dle expertů obžaloby byla Cooperova smrt velmi pomalá. Bolela ho hlava a zvracel, pociťoval úzkost a dehydrataci a zřejmě dostal i křeče. Na jeho tělíčku byly objeveny také škrábance, které si dítě způsobilo, když se ze všech sil snažilo osvobodit z rozžhaveného vozu.

  Jeho otec se přitom kolem oběda do auta vrátil, aby na přední sedadlo odložil žárovky. Tvrdí, že si Coopera na zadní sedačce nevšiml, a tak znovu dveře zabouchl a odešel. Odpoledne pak dokonce manželce napsal: „Kdy vyzvedneš mýho klučinu?“ V té době už byl ale jeho syn, který miloval náklaďáky a červenou barvu, zřejmě po smrti.

  Krátce po čtvrté hodině pak Harris nasedl zpátky do auta s tím, že si zajede do kina v obchodním centru. Teprve na parkovišti si pak Dle svých slov všiml mrtvého Coopera v autosedačce. Copak se ale během jízdy ani jednou nepodíval do zpětného zrcátka?

  Navíc by už musel cítit i pot dítěte a zápach z jeho pleny. To vše ukazuje na to, že dítě nechal ve voze zemřít schválně. Kromě toho se jen pět dní předtím na internetu díval na video, v němž veterinář seděl v rozpáleném autě, aby ilustroval nebezpečí, které hrozí zvířatům, která by v něm zůstaly zavřená. Nechal se snad Justin inspirovat k hrůznému činu?

  Dle jeho obhajoby šlo pouze o tragickou nehodu. V nevinu svého bývalého muže věří i chlapečkova maminka Leanna. Sice se už před začátkem soudu stihla rozvést a nechala se slyšet, že jí Harris „zničil život“, ale prý to byl hodný a milující otec. „Cooper byl nejsladší chlapeček. Měl v sobě tolik života. Byl moje všechno,“ plakala u soudu žena.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

  U soudu přituhuje: Kramný se setká s milencem Moniky!Po smrti své ženy neřešil nic jiného než její nevěru! Tak vypovídala v případu Petra Kramného většina svědků. A právě Moničin slovenský milenec Ján R. má k soudu dorazit v pátek.

  Po smrti své ženy neřešil nic jiného než její nevěru! Tak vypovídala v případu Petra Kramného většina svědků. A právě Moničin slovenský milenec Ján R. má k soudu dorazit v pátek.

  Monika měla poměr s nějakým Slovákem a ještě to platila, ty schůzky na hotelu,“ tvrdili sousedé z domu, kde Kramní bydleli, v přípravném řízení. Tajemným milencem měl být přítel Moničiny kamarádky Ján B. „Bylo to v době, kdy už jsme s partnerem byli v krizi, zjistila jsem, že se Monika a Ján scházejí,“ potvrdila nevěru před soudem žena.

  Muž měl u soudu vypovídat už v červenci. Z neznámých důvodů ale nedorazil. Obhájkyně Jana Rejžková ale už tehdy prozradila, jak Ján vypovídal v předběžném řízení. Prý se nejednalo o vztah, ale jediný den. „Víc od toho očekávala zřejmě jen Monika,“ řekla Rejžková.

  Po Moničině milenci by měla k soudu dorazit Alžběta C., která byla s rodinou Kramných v době tragédie v Egyptě jako delegátka cestovní kanceláře. Měla by poskytnout svědectví o tom, jak se Petr Kramný choval bezprostředně po tragédii.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

  Nejdůležitější informace z článku

  Případ justin Ross Harrise: Informace
  Otec: Měl dvojí život – pornografie, prostitutky, nevěra.
  Tragická událost: Malý syn zemřel v autě, otec ho zapomněl při práci sedm hodin.
  Důkazy: Naházené stovky na internetových seznamkách, žádný zájem o syna.
  Detekce: Chování otce, neobvyklý únik ze společnosti, chaty před smrtí syna.
  Obhajoba: Otec tvrdil, že šlo o tragickou nehodu, matka věří v jeho nevinu.