Kamarád mu chodil za ženou: Zatnul mu sekeru do hlavy a pak se zabil

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Kamarád mu chodil za ženou: Zatnul mu sekeru do hlavy a pak se zabilByli nejlepší kamarádi, přesto je navždy rozdělila žena. Když Slovák Ján (†25) zjistil, že mu jeho kolega Miro (29) chodí za ženou, choval se jako smyslů zbavený. Vzal sekeru a zatnul mu ji do hlavy. Pak spáchal sebevraždu.

Byli nejlepší kamarádi, přesto je navždy rozdělila žena. Když Slovák Ján (†25) zjistil, že mu jeho kolega Miro (29) chodí za ženou, choval se jako smyslů zbavený. Vzal sekeru a zatnul mu ji do hlavy. Pak spáchal sebevraždu.

Rodinní známí jsou si jisti, že za Jánovým zkratem stála odhalení nevěry. Přišel na to, že mu jeho kolega Miro chodí za manželkou, se kterou měl tříletou dceru, a jejich zradu nedokázal unést. „Byli to nejlepší kamarádi, ještě v pátek tu v hospodě oslavovali Jánovy 25. narozeniny,“ kroutila nechápavě hlavou číšnice, která je oba dobře znala.

Svému kamarádovi se rozhodl pomstít. Vydal se za ním do jeho domu ve vsi Hôrky a v obývacím pokoji ho napadl sekerou. Zatnul mu ji do hlavy. „S úmyslem usmrtit ho, udeřil ho jedenkrát sekerou do hlavy, čímž mu způsobil 16 cm dlouhé sečné poranění lebky a mozku,“  informovala server Nový Čas krajská policejní mluvčí.

Miro byl ihned převezen do žilinské nemocnice, jeho stav je velmi kritický. „Zasáhla ho ostrá čast sekery a způsobila mu těžkou sečnou ránu. Je hluboká asi čtyři centimetry a zasáhla i mozek,“ řekl jeho ošetřující neurochirurg.

Po brutálním útoku nasedl Ján do auta a vyrazil směrem na obec Brodno. Dle informací Nového Času ještě zavolal manželce, řekl jí, co udělal a že se jde zabít. Pak rozjel své auto a v plné rychlosti narazil do betonového sloupu. Neměl nejmenší šanci přežít.

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Manželka zbila milenku nevěrného manžela a shodila ji z mostuLézt někomu do zelí se nevyplácí, o čemž se na vlastní kůži přesvědčila nejmenovaná Brazilka. Spustila se se ženatým mužem a jejich tajný románek praskl. Nevěrníkova žena se o něm dozvěděla, rozběsnila se a na milenku naběhla jako rozzuřený býk.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

Nejdůležitější informace z článku

Případ Informace
Co se stalo Slovák Ján zabil kolegu Mira sekerou a poté spáchal sebevraždu poté, co zjistil, že mu kolega chodí za jeho ženou.
Motiv Ján chtěl pomstít zradu nad svou manželkou, s kterou kolega Miro chodil, a neunesl tuto zradu.
Následky Miro byl s těžkým poraněním hlavy převezen do nemocnice a jeho stav byl kritický.
Další událost Ján po útoku nasedl do auta, zavolal manželce o činu a spáchal sebevraždu naraziv do betonového sloupu.