Konec záletníků? Vědec představil sprej proti nevěře!

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Michael se procházel jen s igelitovým sáčkem na penisu. Byl jsem nevěrný, zastřelte mě, řekl policiiProcházel se nahý po silnici v jihokarolínském Spartanburgu a jediné, co na sobě měl, byl průhledný igelitový pytlík, který si nasadil na penis. V ruce k tomu svíral jointa marihuany. Když Michaela Boatmana (41) zadržela policie, nestačila se divit, co jí řekl.

Procházel se nahý po silnici v jihokarolínském Spartanburgu a jediné, co na sobě měl, byl průhledný igelitový pytlík, který si nasadil na penis. V ruce k tomu svíral jointa marihuany. Když Michaela Boatmana (41) zadržela policie, nestačila se divit, co jí řekl.

Muže si všimli kolemjedoucí řidiči a zavolali na něj strážce zákona. Těm podle webu Daily Mail řekl, že jde uličkou hanby, protože byl nevěrný své manželce. Následně začal citovat z bible činy Adama a Evy a řekl, že je „ochotný jít do vězení za své jednání“.

Poté se zasahujících zástupců šerifa zeptal, zda svou procházku uličkou hanby může dokončit. Strážci zákona mu odvětili, že v žádném případě. Naháč se jim pak přiznal, že než vyrazil na hanbatý výlet, zakouřil si na kuráž metamfetamin. V base však skončit nechtěl.

Proto se pokusil policistům utéci. Ti však neměli nejmenší problém ho zpacifikovat, nasadit mu želízka a zadržet. Když ho posadili do služebního vozu, začal žbleptat, že pro něj „neexistuje žádný zítřek“. Následně Boatman poprosil jednoho policistu, ať ho zastřelí.

Zástupce šerifa však samozřejmě jeho podivné prosbě nevyhověl. Zfetovaný Boatman byl následně zatčen a obviněn z neslušného odhalování, výtržnictví, držení marihuany a kladení odporu při zatýkání. Policejní záznamy odhalily, že je muž známý potížista.

Do křížku se zákonem se dostal již poněkolikáté. V minulosti byl dokonce usvědčen ze třech odlišných případů domácího násilí. V současnosti je Boatman stále za mřížemi, kde si dost možná počká až do soudu, který bude řešit jeho drogové patálie a nestoudné výtržnosti.

Přečtěte si ještě toto.

Konec záletníků? Vědec představil sprej proti nevěře!Nevěru v anonymních průzkumech přiznává asi 40 procent mužů. Bude tomu brzy konec? Německý vědec a psychiatr René Hurlemann (40) zahájil unikátní experiment – v podobě nosního spreje vpravil dobrovolníkům do těla hormon oxytocin.

Nevěru v anonymních průzkumech přiznává asi 40 procent mužů. Bude tomu brzy konec? Německý vědec a psychiatr René Hurlemann (40) zahájil unikátní experiment – v podobě nosního spreje vpravil dobrovolníkům do těla hormon oxytocin.

Ten je »přesvědčí«, že jejich partnerka je ze všech žen nejatraktivnější a zcela pozbudou potřeby ji podvádět!

V tuto chvíli je oxytocin, zvaný též hormon lásky, k dostání v lékárnách na předpis. Podává se například kojícím ženám za účelem zintenzivnění vztahu s miminkem. Účinek na věrnost žen ovšem vědci nedokázali.

U testovaných mužů ve věku 25 až 29 let, z nichž každý byl s partnerkou alespoň dva roky, se podle doktora Hurlemanna výsledek dostavil. Sprej se dostane do nervového systému přes nosní sliznici za 75 minut.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!