Smutek, nebo lítost nad smrtí Moniky? Kramného rodiče se smáli v soudní síni

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Rozzuřené manželky seřezaly milenku svých mužů: Nahou ji vlekly ulicíDalší milenka poznala hněv manželky svého partnera! Žena na Krymu se vůbec nemazlila s mladou poběhlicí v bikinách a napadla ji přímo na ulici. Nejdřív ji brutálně zbila a pak ji jiná podváděná manželka odtáhla za vlasy na procházku hanby.

Další milenka poznala hněv manželky svého partnera! Žena na Krymu se vůbec nemazlila s mladou poběhlicí v bikinách a napadla ji přímo na ulici. Nejdřív ji brutálně zbila a pak ji jiná podváděná manželka odtáhla za vlasy na procházku hanby.

Nevěra může být pořádně bolestivá! Své o tom ví i mladá milenka z Krymu, která se zřejmě »pelešila« hned s několika ženáči. Když venku vystavovala své tělo na odiv v bikinách, rozzuřené manželky si ji pořádně podaly.

Naštvaná manželka milenku skolila na zem a uštědřila jí několik ran a kopanců, plivla jí do tváře a strhla jí bikiny. Pak ji druhá chytla za vlasy a odtáhla na procházku hanby. Po chvíli milenku odhodily u silnice.

Mladé ženě nikdo nepřispěchal na pomoc, ba naopak se svědci scénou spíše dobře bavili. Dle místních médií byla jedna z podváděných manželek těhotná, což ji rozčílilo ještě více.

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Smutek, nebo lítost nad smrtí Moniky? Kramného rodiče se smáli v soudní síniDušují se, že Monika byla jako jejich druhá dcera, u soudu se jí ale rodiče Petra Kramného smáli a chytali se nad jejím chováním, které u soudu popsal její milenec, za hlavu. Lítost ani smutek nebyly vidět ani v tváři samotného obžalovaného.

Dušují se, že Monika byla jako jejich druhá dcera, u soudu se jí ale rodiče Petra Kramného smáli a chytali se nad jejím chováním, které u soudu popsal její milenec, za hlavu. Lítost ani smutek nebyly vidět ani v tváři samotného obžalovaného.

Poslouchat detailní popis toho, jak Monika podváděla jejich syna, nemohlo být pro Irenu a Karla R. nic příjemného. Slovák Ján R., který intimní poměr u soudu přiznal, se sice pod vlivem časového odstupu, nebo Kramného přítomnosti, příliš do hloubky nepouštěl, soudkyně pak ale přečetla jeho výpověď z předběžného řízení, která přinesla hodně pikantní detaily. Nad pokusem o orální sex v autě, Moničinou údajnou náruživostí a jejím chováním na diskotéce kroutila Kramného matka hlavou.

Když Ján R. ale mluvil o tom, jak mu Monika psala, že je velmi časově vytížená, protože „pracuje, stará se o rodinu a ještě studuje nějakou vysokou školu“, propukli oba v nezadržitelný smích, který se pak objevil i na tváři Petra K. Zdálo se, jako by měli radost, že byla mrtvá Monika, která zřejmě před Jánem trochu „přikrášlila“ svůj rekvalifikační kurz, usvědčena ze lži.

Právě na její důvěryhodnost se pak dokonce Kramný Moničina exmilence zeptal. „Postupem času jsem jí přestával věřit,“ přiznal Ján. I obhájkyně Rejžková kladla otázky, které pomohly Moniku vykreslit jako ženu, která nevěru iniciovala, svého milence dokonce obdarovávala a žila dvojím životem.

Otázkou je, zda tato taktika obhajoby Kramnému nakonec neuškodí, protože zatímco dosud se na Moničiny zálety a obelhávání manžela jen naráželo, Jánova výpověď je poprvé naplno odkryla jako možný motiv činu. Kramného závěrečné vystoupení v tom světle vyznělo poněkud naučeně. „Pokud k té nevěře došlo, náš vztah byl pevný… Dle toho, co tu zaznělo, si myslím, že si Monika uvědomila, že náš vztah byl pro ni důležitější než nějaká jednorázová nevěra. Když mohou být chlapi nevěrní, tak mohou i ženy,“ řekl soudu.

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

Nejdůležitější informace z článku

Část článku Informace
Informace o incidentu na Krymu Rozzuřené manželky zbily milenku, strhly jí bikiny a odvlekly ji za vlasy na procházku hanby.
Reakce svědků incidentu Na scénu sebíhající na ulici se svědci spíše bavili než pomáhali mladé ženě.
Detaily z obhlídky Moniky Rodiče Petra Kramného se při soudním líčení smáli nad Monikiným chováním popsala milenec před soudem.
Reakce rodičů Petra Kramného Rodiče Petra Kramného neprojevili lítost ani smutek nad Monikou ani nad popisem jejího chování.
Výpověď Jána R. o Monice Ján R. popsal Monikin dvojí život, údajnou náruživost a vtipkoval nad jejími zdůvodněními.