Pád šéfa CIA zřejmě způsobily žárlivé e-maily jeho milenky

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Oblíbený reportér má problém: V živém vstupu z obýváku ho natočili i s milenkou, přítelkyně řádíŽe online přenosy z domu během zákazu vycházení můžou být občas faux pas, to už mnozí věděli. Pyžamo pod sakem nebo dětský křik během videokonference se v koronavirové době nejeví jako nic skandálního. Na rozdíl od incidentu, který se nedávno stal televiznímu hlasateli Alfonso Merlosovi. Místo rodiny se mu po bytě procházela milenka jen v podprsence!

Že online přenosy z domu během zákazu vycházení můžou být občas faux pas, to už mnozí věděli. Pyžamo pod sakem nebo dětský křik během videokonference se v koronavirové době nejeví jako nic skandálního. Na rozdíl od incidentu, který se nedávno stal televiznímu hlasateli Alfonso Merlosovi. Místo rodiny se mu po bytě procházela milenka jen v podprsence!

Španělský televizní hlasatel si zavařil na problém poté, co mu během jednoho z živých vysílání vstoupila do záběru webkamery nahá žena. Pozorní diváci ihned poznali, že se nejedná o Merlosovu přítelkyni, hvězdu reality show Big Brother Martu Lopézovou, ale o mladou novinářku Alexiu Rivasovou (27)!

Video se ihned stalo virálním a spustilo mediální peklo, během něhož Alfonso Merlos (41) celé dny mlčel. Nakonec se Lopézové omluvil v pondělí  během zpravodajské show Ana Rosa. „Pokud si myslíte, že jsem k situaci nepřistoupil správně nebo že jsem některé věci učinil špatně, nedělá mi problém žádat o odpuštění, i když mým cílem nebylo někomu ublížit,“ řekl a dodal, že v době, kdy měl nahotinku doma, již s Lopézovou vztah ukončil.

Ta ale tvrdila pravý opak. Argumentovala tím, že se s Merlosem nerozešla, jen si dali po neshodách čtyřdenní pauzu, při které se neviděli. Právě během nich měla být Rivasová viděna nahá online na kameře. Incident nazvala „nepříjemným“ a „hanebným“.

Alexia Rivasová trvá na svém tvrzení, že s Merlosem byla s vědomím, že je nezadaný, když se s ním začala před třemi týdny stýkat. Od 14. března byl ve Španělsku nařízen zákaz vycházení kromě nezbytných situací, což vedlo k obvinění, že Merlos a Rivasová nejspíše porušili pravidla sociálního distancování.

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Pád šéfa CIA zřejmě způsobily žárlivé e-maily jeho milenky
Žárlivé e-maily milenky ředitele americké CIA zřejmě přivodily jeho pád. Bývalý uznávaný generál David Petraeus překvapivě rezignoval v pátek kvůli manželské nevěře, kterou vyšetřovala FBI.

Milenka ředitele CIA, novinářka Paula Broadwellová, si zjevně nebyla zcela jistá svým výsadním postavením.

Podezřívala šedesátiletého Petraeuse, že udržuje intimní styky také s jistou 37letou Jill Kelleyovou, rodinnou přítelkyní Petraeusových.

Žárlivá milenka jí proto poslala výhružné e-maily. Jill Kelleyová to oznámila vyšetřovatelům FBI. Ti pak zjistili, že si šéf CIA, nejmocnější zpravodajské organizace na světě, s novinářkou vyměňoval ze soukromého e-mailu erotické zprávy a udržoval s ní milostný poměr.

Ředitel Petraeus po pohovoru s agenty FBI koncem října nejdříve nic nepodnikl. Neporušil zřejmě žádné předpisy.

Minulý čtvrtek ale nabídl prezidentu Obamovi rezignaci a ten ji přijal. Celou záležitostí se budou ve středu zabývat bezpečnostní výbory v Kongresu. Vztah Petraeuse totiž mohl kvůli jeho funkci ohrozit bezpečnost USA.

Čtyřicetiletá Broadwellová, vdaná matka dvou dětí, je ve Spojených státech velmi známá žena. Pracuje sice jako novinářka, sloužila ale také v armádě. Vzdělání získala mimo jiné i na Harvardu, je odbornicí na terorismus, často přednášela a vystupovala v televizi. O Petraeusovi napsala velmi populární knihu.

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Chcete si přečíst recenze na fotopast? Podívejte se do sekce recenze fotopastí.

Nejdůležitější informace z článku

Alfonso Merlos David Petraeus
Milenka se objevila v živém vysílání s podprsencem Rezignoval kvůli milenecké aféře
Online video s milenkou se stalo virálním Žárlivé e-maily milenky vedly k odhalení vztahu
Merlos se omluvil veřejně během zpravodajské show Milenka podezírala Petraeuse z vztahu s další ženou
Rivasová tvrdí, že s Merlosem byla s vědomím rozpadu vztahu Prezident Obama přijal Petraeusovu rezignaci
Následně se objevily spekulace o porušení pravidel sociálního distancování Podle vyšetřování FBI Petraeus vyměňoval s milenkou erotické zprávy