Muž šel na pivo s kamarády: Jeho kamarádka mezitím spáchala sebevraždu!

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Muž šel na pivo s kamarády: Jeho přítelkyně mezitím spáchala sebevraždu!Soud v západním Yorkshiru během uplynulých dní projednával případ smrti mladé sekretářky Elly Emeryové (27). Ta se Dle závěrů policie sama připravila o život v polovině června roku 2019. Důvodem měla být nevěra jejího přítele.

  Soud v západním Yorkshiru během uplynulých dní projednával případ smrti mladé sekretářky Elly Emeryové (27). Ta se Dle závěrů policie sama připravila o život v polovině června roku 2019. Důvodem měla být nevěra jejího přítele.

  Sedmadvacetiletá Ella Emeryová byla Dle webu DailyMail nalezena 15. června roku 2019 okolo osmé hodiny ráno mrtvá na vlastním pozemku ve městě Milnsbridge v západním Yorkshiru, kde žila společně se svým partnerem Jackem Freethem.

  Mladá žena pracovala jako koncipientka v právní firmě Eaton Smith. Pár měsíců před smrtí se jí začaly objevovat časté úzkosti a deprese, protože měla obavy, že ji podvádí její milovaný přítel. Mimo jiné měla strach o vlastní finanční situaci a o zdraví svých prarodičů.

  Policie si nejprve myslela, že za vraždou stojí přítel Jack, kterého krátce po incidentu zadržela. Ten ovšem následně jednoznačně prokázal své alibi a byl z vazby záhy propuštěn. Noc před smrtí své partnerky byl s přáteli na skleničce, když slavil narozeniny svého kamaráda.

  Dle toho, co zaznělo u soudu ve městě Bradford, si Emeryová v den své sebevraždy půjčila přítelův telefon, aby z něj pod jeho jménem napsala jedné ženě a ověřila si svoji teorii o nevěře. Druhý den ráno byla nalezena bez známek života.

  Jak se později ukázalo, mladá žena trpěla depresemi už delší dobu a o sebevraždu se pokusila už v předchozím vztahu, kde se ocitla pod vlivem staršího a údajně panovačného přítele. „Tehdy našla sílu ho opustit, ale od té doby pochybovala o své hodnotě. Vytvořila si pak vztah s Jackem založený na důvěře a loajalitě,“ uvedla u soudu asistentka koronera Anglea Brocklehurstová. Jack Freeth nicméně u soudu uvedl, že byl své partnerce věrný a miloval ji nade vše. Koroner závěrem slyšení potvrdil, že za příčinu smrti mladé ženy považuje sebevraždu. 

  Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí 116 111 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

  Zajímá vás jak odhalit nevěru? Pak čtěte náš web.

  Vražda kvůli nevěře? Monika Petra K. podváděla, potvrdila její kamarádkaDokud byl v Egyptě zastávala se ho a byla absolutně přesvědčená, že Petr K. svou manželku a dceru nezabil. Když se ale vrátil, změnila jedna z Moničiných nejlepších kamarádek zcela názor. A motiv je Dle ní jasný – odhalil, že jeho žena měla milence.

  Dokud byl v Egyptě zastávala se ho a byla absolutně přesvědčená, že Petr K. svou manželku a dceru nezabil. Když se ale vrátil, změnila jedna z Moničiných nejlepších kamarádek zcela názor. A motiv je Dle ní jasný – odhalil, že jeho žena měla milence.

  Byla jednou z prvních, kdo loni v létě Petra K. obhajoval. Kamarádka zavražděné Moniky byla tehdy přesvědčená, že by svým holkám v žádném případě neublížil. Pak ale naprosto změnila názor. Co to způsobilo?

  „Stalo se to po jeho návratu domů. Šokovalo mě jeho chování. O Klárce nemluvil, jako by ani nebyla. Zajímal se jen o to, co vědí nejbližší kamarádky Moniky o její minulosti. Když jsme mu nechtěly nic říci, byl naštvaný. Nás zase naštval, že Moniku špinil a sebe jako by tím chtěl očistit. Choval se skoro jako psychopat,“ řekla pro deník Mladá fronta Dnes.

  O motivu, který mohl Petra K. dovést až k hrůznému činu, má jasno. Potvrdila totiž spekulace, že krásná Monika měla milence. „Ale nechtěla rozbít manželství a domnívala se, že manžel o nevěře neví. Teď už vím, že to věděl. Právě to mohlo být důvodem, proč se rozhodl vraždit,“ vysvětlila.

  Smrt malé Klárky se však žárlivostí vysvětlit nedá. Moničina kamarádka si proto myslí, že ji vůbec zabít nechtěl. „Netuším, co se mu honilo hlavou, nikdo z nás u toho nebyl. Umím si představit, že jed byl určený jen pro Moniku, ale z lahve se náhodou napila i Klárka,“ řekla.

  Kamarádky zavražděné se od Petra sice odvrátily, její rodina (s výjimkou bratra Radmila) za ním dál stojí, a to i přes to, že policisté tvrdí, že mají pro jeho obvinění přesvědčivé důkazy. Na jejich základě ho soud dnes poslal do vazby. Žalobce se prý obává možného ovlivňování svědků a útěku.

  Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

  Věděli jste, že již za pár set korun je možné pořídit komerčně dostupné odposlechy? Buďte na pozoru, jelikož nikdy nevíte, kdo zrovna poslouchá.

  Nejdůležitější informace z článku

  Elly Emeryová Monika Petra K.
  27 let Kamarádka Moniky
  Pracovala jako koncipientka Obhajovala Petra K. když byl v Egyptě
  Trpěla depresemi a úzkostmi Změnila názor po návratu Petra K.
  Po propuštění přítele Jacka z vazby potvrdil alibi Věděla o nevěře Moniky, což mohlo motivovat Petra K.
  Sebevražda jako příčina smrti, potvrzeno u soudu Monika měla milence, což mohlo vést k vraždě