Golfista Tiger Woods se vrací na světovou výstup

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Golfista Tiger Woods se vrací na světovou scénu
  Světová golfová jednička Tiger Woods se vrací na scénu. Po tréninku před turnajem Masters v americké Augustě předstoupil před novináře. Pět měsíců po skandálu kvůli početným manželským nevěrám čelil otázkám o osobním životě.

  „Strávil jsem pětačtyřicet dnů terapií, abych se podíval upřímně sám na sebe. A to jsem také udělal,“ vysvětloval Tiger Woods. Speciální léčba proti nevěře z něj prý udělala lepšího člověka. Ale to neznamená, že by měl vyhráno.

  „Musím v léčbě dál pokračovat a také budu,“ svěřoval se Tiger Woods na tiskové konferenci prostřednictvím televizních kamer národu.

  Někteří sponzoři sice dali od nevěrného fenomenálního sportovce ruce pryč, ale fanoušky podle všeho Woodsovy nevěry a osobní život nezajímají tolik, jako jeho výkon na golfovém hřišti.

  Televizní společnosti, které mají na přenosy z golfových turnajů vysílací práva, si v každém případě od návratu Tigera Woodse slibují zvýšenou sledovanost.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

  Afghánský otec zastřelil dceru: Byla nevěrná manželovi!Střelou do hlavy, břicha a pasu před více než 300 přihlížejícími vesničany zastřelil afghánský otec svou dceru, matku dvou dětí. Chtěl tak očistit rodinnou čest, kterou podle něj zhruba dvacetiletá Halima pošpinila, když utekla manželovi se svým bratrancem.

  Střelou do hlavy, břicha a pasu před více než 300 přihlížejícími vesničany zastřelil afghánský otec svou dceru, matku dvou dětí. Chtěl tak očistit rodinnou čest, kterou podle něj zhruba dvacetiletá Halima pošpinila, když utekla manželovi se svým bratrancem.

  Policie v provincii Badghís na severozápadě Afghánistánu uvedla, že Halima utekla se svým bratrancem v době, kdy její manžel odjel pracovat do Íránu. Otec se poté obrátil pro radu k duchovním napojeným na radikální hnutí Taliban.

  „Lidi v mešitě a vesnici si z něj utahovali, že jeho dcera utekla,“ řekl agentuře AFP šéf provinční policie Šarafuddín Šaraf. „Klerik, který vede místní madrásu (náboženskou školu), mu řekl, že musí být potrestána smrtí a měla by být zabita na veřejnosti. Otec dceru našel ve 30 kilometrů vzdálené vesnici a zastřelil ji třemi ranami, jak mu duchovní nařídili. My na místo dorazili o dva dny později, ale on i celá rodina už utekli,“ dodal Šaraf.

  Co se stalo s bratrancem, s nímž holčička utekla, není známo. Její manžel s vraždou údajně nesouhlasil a snažil se vrátit z Íránu, než bude jeho žena zabita.

  Ženy v Afghánistánu v době vlády režimu hnutí Taliban v letech 1996 až 2001 nesměly chodit do škol či se věnovat jakékoli veřejné aktivitě. Výprask jim hrozil v případě, že nebudou zahaleny burkou kryjící jim celé tělo i obličej, anebo pokud vyšly z domu bez mužského doprovodu.

  Od pádu vlády Talibanu se situace žen mírně zlepšila a v roce 2009 Afghánistán přijal průlomový zákon kriminalizující nucené sňatky, znásilnění a další násilí proti ženám. Podle Amnesty International a dalších skupin na ochranu lidských práv se ale uplatňuje jen zřídka.

  S chystaným odsunem zahraničních vojáků ze země se afghánské ženy obávají, že všechny výdobytky, které od roku 2001 získaly, postupně vyprchají úměrně tomu, jak Taliban získává větší vliv na místní i národní úrovni.

  Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

  Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

  Nejdůležitější informace z článku

  Tiger Woods Afghánistán
  Prošel terapií kvůli nevěře Otec zastřelil dceru kvůli útěku s bratrancem
  Plánuje pokračovat v léčbě Dcera byla zastřelena třemi ranami z důvodu pošpinění rodinné cti
  Sponzoři ho opustili kvůli skandálu Otec konzultoval s duchovními radikální hnutí Taliban
  Odstup sponzorů, fanoušci zůstávají Afghánistán přijal zákony chránící ženy, ale jejich uplatnění je vzácné