Nečas platí za nevěru druhá milion: Na život s blonďatou dominou mu zbylo 363 tisíc!

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Nečas platí za nevěru další milion: Na život s blonďatou dominou mu zbylo 363 tisíc!Pro expremiéra Petra Nečase (49) je už sice manželství s Radkou (47) minulostí, platí jí ale dál. Třeba po prodeji jejich bytu v Rožnově pod Radhoštěm jí teď poslal dalších bezmála 1,2 milionu korun. Nevěra s blonďatou dominou Nagyovou ho přijde draho!

  Pro expremiéra Petra Nečase (49) je už sice manželství s Radkou (47) minulostí, platí jí ale dál. Třeba po prodeji jejich bytu v Rožnově pod Radhoštěm jí teď poslal dalších bezmála 1,2 milionu korun. Nevěra s blonďatou dominou Nagyovou ho přijde draho!

  Původně družstevní byt v Rožnově pod Radhoštěm odkoupili tehdy ještě manželé Radka a Petr Nečasovi letos v květnu za zbytkovou cenu 95 tisíc. Důvod? Zřejmě to, aby s ním mohli spravedlivě skoncovat jako s jejich sedmadvacetiletým manželstvím. V červnu totiž expremiér podal žádost o rozvod a vyšly najevo podmínky, za jakých jejich manželství skončí. Tedy i to, že byt o velikosti 4+1 se prodá.

  A to se teď stalo. Dnes už bývalí manželé za něj dostali 1,54 milionu, což je Dle místních  realitních makléřů odpovídající. Na půl si ale tyto peníze nerozdělí. Většinu získá Radka. Půl milionu z prodaného bytu jí totiž Nečas věnoval na pořízení nového domova, dalších 500 tisíc je pro ni jako jednorázové výživné. Ze zbylého zhruba půl milionu má pak ještě Radka Nečasová dostat třetinu, přičemž expremiérovi mají zbýt dvě.

  Bude ale zhruba 363 tisíc korun Nečasovi stačit na život s blonďatou dominou (Janou Nagyovou (Nečasovou) (49)? Jak známo, ta je za to, že dře jako kůň, zvyklá na tučnější odměny…

  Radka Nečasová už od svého exmanžela Petra dostala: + Rodinné úspory 1 970 000 Kč+ Peníze z prodeje bytu 1,18 milionu Kč+ Měsíční alimenty na dvě dcery 42 tisíc Kč+ Nečas se také zavázal splatit hypotéku ve výši maximálně 2 000 000 Kč, exmanželce přispíval na nájem 16 200 Kč. Do doby, než jí dorazily peníze z bytu v Rožnově, jí pak dával 15 tisíc korun měsíčně.

  Zajímá vás Jak odhalit nevěru„>jak odhalit nevěru? Pak čtěte náš web.

  Krásnou Terezu expřítel brutálně znásilnil: Jejího brášku škrtil do bezvědomíJejí bratr skončil na pokraji smrti a ona sama byla brutálně znásilněná! Když se krásná Tereza před časem rozcházela se svým přítelem Michalem B., netušila, že za tohle rozhodnutí krutě zaplatí…

  Její bratr skončil na pokraji smrti a ona sama byla brutálně znásilněná! Když se krásná Tereza před časem rozcházela se svým přítelem Michalem B., netušila, že za tohle rozhodnutí krutě zaplatí…

  Dokud Tereza žila s Michalem u jeho rodičů v Klášterci na Ohří, bylo všechno v pořádku. Po roce a půl se ale spolu přestěhovali do Chomutova a přišly problémy, které v červenci vyvrcholily rozchodem. Dle Michalových rodičů, kteří tvrdí, že svou dívkou velmi miloval, byla za vším Terezina nevěra se starším mužem.

  Michal se ale s rozchodem nedokázal smířit a narůstala v něm agrese. V pondělí vtrhl do bytu, kde Tereza žila, a zaútočil na jejího třináctiletého bratra. Škrtil ho takovou silou, že chlapec byl už na pokraji smrti. Dle informací Blesk.cz je zázrak, že útok nakonec přežil.

  Michal při mučení chlapce zároveň telefonoval Tereze a křičel, ať okamžitě přijde, jinak jejího bratra zabije. Dívku, která ho poslechla a přiběhla, vzápětí stejně brutálně znásilnil.

  Policisté po něm dva dny pátrali, protože prý prohlásil, že je mu už všechno jedno, že se jde oběsit. Nakonec se jim ale sám přihlásil. A za brutální útok bude pykat. V současné době už čeká ve vazbě na soud. Za pokus o vraždu dítěte a znásilnění mladistvé dívky mu hrozí až 20 let vězení nebo i výjimečný trest.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Chcete si přečíst recenze na fotopast? Podívejte se do sekce recenze fotopastí.

  Nejdůležitější informace z článku

  Petr Nečas Radka Nečasová
  Platil bývalé manželce 1,2 milionu Kč po prodeji bytu Získala většinu z prodeje bytu – 1,54 milionu Kč
  Zaplacené rodinné úspory – 1 970 000 Kč Receivovala měsíční alimenty na dvě dcery – 42 tisíc Kč
  Její manžel se zavázal splatit hypotéku ve výši max. 2 000 000 Kč Byla podporována expartnery po rozvodu – 15 tisíc Kč/měsíc
  Obdržela peníze z prodeje bytu – 1,18 milionu Kč
  Získala jednorázové výživné – 500 tisíc Kč