Exministr selhal jako muž. Před rande s milenkou nezvládl vyměnit píchlou gumu

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Exministr selhal jako muž. Před rande s milenkou nezvládl vyměnit píchlou gumuRomantický večer zkazila prázdná pneumatika britskému exministrovi zahraničí Borisovi Johnsonovi (55) a jeho milence Carrie Symondsové (30). Právě jejich aféra zřejmě vedla k politikovu rozvodu. Johnsonovi se pneumatiku nepodařilo vyměnit, po několika pokusech to vzdal a zavolal si na pomoc asistenční službu AA, informoval deník Daily Mail.

  Romantický večer zkazila prázdná pneumatika britskému exministrovi zahraničí Borisovi Johnsonovi (55) a jeho milence Carrie Symondsové (30). Právě jejich aféra zřejmě vedla k politikovu rozvodu. Johnsonovi se pneumatiku nepodařilo vyměnit, po několika pokusech to vzdal a zavolal si na pomoc asistenční službu AA, informoval deník Daily Mail.

  Johnson a Symondsoná vyrazili z jejího bytu, kde spolu žijí, mířili zřejmě na rande do centra. Po pár metrech ale musel politik zastavit svůj vůz Toyota Previa. Johnson podle svědků zaparkoval u kraje cesty, vystoupil a pokusil se píchlou pneumatiku vyměnit. Zkoušel to 10 minut, pak to ale vzdal a zavolal asistenční službu.

  Britský exministr zahraničí Boris Johnson nezvládl vyměnit prázdnou pneumatiku. Zklamal svou přítelkyni Carrie Symondsovou, ta si musela na rande hodinu počkat. | Profimedia.cz

  „Vyrazili z jejího bytu, ale ujeli jen pár metrů a dostali se do problémů. Řídil Boris, otočil auto a vrátil se zpátky k bytu a zaparkoval,“ sdělil reportérům deníku Mirror jeden ze svědků.

  „Byl dost frustrovaný, držel si hlavu v rukou, dost se ušpinil. Sám to zkoušel asi deset minut. Obcházel auto a hledal, kde je problém. Pak se pokoušel píchlou gumu vyměnit sám, lehnul si kvůli tomu do louže. Nakonec to vzdal a zavolal AA. Za hodinku bylo hotovo a Boris s Carrie odjeli,“ popsal situaci svěděk. Dodal, že se Johnson snažil celou dobu asistovat zaměstnancům AA, kteří zřejmě zamazaného politika nepoznali.

  Johnson a Symondsová tvoří pár od loňského září, kdy exministr a jeho druhá žena Marina Wheelerová (54) oznámili rozpad manželství. Důvodem byla právě Johnsonova nevěra, následně začalo rozvodové řízení, které ještě nebylo ukončeno. Oba opustili rodinný dům, ve kterém po dobu manželství žili, ten je od konce ledna na prodej.

  Symondsová dříve působila jako komunikační šéfka Konzervativní strany, během skandálu kolem Johnsonova rozvodu se stáhla do ústraní. Vztah s politikem je ale oficiální, společně přivítali nový rok. Johnson ji vzal do oblíbené řecké vily, která patří jeho otci. Známí páru sdělili novinářům, že Johnson kvůli Symondsové hubne.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

  Luxusní hotely financují vraždění a mučení lidí! Bojkotujte je, vyzval George ClooneyAmerický herec George Clooney vyzval k bojkotu devíti hotelů ve Spojených státech a Evropě, které mají vazby na brunejského sultána. V Bruneji začátkem příštího měsíce začnou platit přísné zákony, které umožní trestat bičováním nebo smrtí ukamenováním vztahy mezi lidmi stejného pohlaví.

  Americký herec George Clooney vyzval k bojkotu devíti hotelů ve Spojených státech a Evropě, které mají vazby na brunejského sultána. V Bruneji začátkem příštího měsíce začnou platit přísné zákony, které umožní trestat bičováním nebo smrtí ukamenováním vztahy mezi lidmi stejného pohlaví.

   „Opravdu pomůžeme financovat smrt nevinných občanů?“ napsal 57letý Clooney tento týden na serveruDeadline Hollywood. „Pokaždé, když v některém z těchto devíti hotelů přespáváme, sjednáváme si schůzky nebo jíme, strkáme peníze do kapes mužů, kteří se rozhodli ukamenovat nebo bičovat své občany za to, že jsou homosexuální nebo obvinění z cizoložství,“ uvedl herec.

  Sultán Hassanal Bolkiah má plně v rukou výkonnou moc v Bruneji, státu, pro který je hlavním zdrojem příjmů ropa a zemní plyn. Hotely zmiňované Clooneym vlastní Brunei Investment Agency. Ve Spojených státech jde o The Beverly Hills Hotel a Hotel Bel-Air v Los Angeles, v Británii společnosti patří hotely The Dorchester a Coworth Park, v Římě Hotel Eden, v Miláně Hotel Principie di Savoia a v Paříži Le Meurice a Hotel Plaza Athénée.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

  Nejdůležitější informace z článku

  Exministr Boris Johnson a jeho milenka Johnsonovi selhalo vyměnit píchnutou pneumatiku před rande, museli zavolat asistenční službu AA. Jejich aféra vedla k rozvodu.
  George Clooney a bojkot hotelů Clooney vyzývá k bojkotu devíti hotelů ve Spojených státech a Evropě, které jsou spojeny s brunejským sultánem zavádějícím přísné zákony trestající homosexuální vztahy.