Zhrzená manželka zapálila nevěrnému příteli penis, trenky mu vzplály jako táborák

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Dívce (†4) uřízla chůva hlavu, nebohá máma se zhroutilaPohybuje se mezi bolestivým vědomím a bezvědomím z šoku a utišovačích léků. Nebohá matka se před pár chvilkami dozvěděla, že její milovaná dcerka – teprve čtyřletá Nastěnka, zemřela extrémně brutální smrtí. Její chůva, která se ukázala jako radikální muslimka, jí uřízla hlavu a pak se s ní promenádovala v ulicích Moskvy.

Pohybuje se mezi bolestivým vědomím a bezvědomím z šoku a utišovačích léků. Nebohá matka se před pár chvilkami dozvěděla, že její milovaná dcerka – teprve čtyřletá Nastěnka, zemřela extrémně brutální smrtí. Její chůva, která se ukázala jako radikální muslimka, jí uřízla hlavu a pak se s ní promenádovala v ulicích Moskvy.

Na záběrech ruské agentury RT je vidět, jak zdravotníci odnášejí nebohou ženu do ambulance. Je v křeči, nedokáže s sebou pohnout. Pouze hlasitě naříká. Její bolest je nesmírná a je možné, že se ze ztráty dítěte nikdy nedostane.

Gruzínku Gyulchehru Bobokulovu – vražedkyni malé Nastěnky – totiž rodina najala jako chůvu. Kdyby si vybrali někoho jiného, mohlo dítě ještě žít. Jenže nikdo nedokázal říct, co se honí hlavou muslimce. Měla se starat o dítě, ale přitom se rozhodla pro zabíjení.

S uříznutou hlavou dítěte se pak procházela ulicemi Moskvy. U stanice metra Okťabrskoje pole se ji podařilo natočit. Ukazovala hlavu Nastěnky a vykřikovala „Allahu Akbar (Alláh je veliký)“ a „Jsem teroristka“. Žena poté dokonce hrozila, že se odpálí.

Policie ji však zatkla a vyslechla. Bobokulova nyní podstupuje psychologické testy. Vyšetřovatelům však řekla, že zabíjela, protože zjistila, že její muž byl nevěrný. Chudák dívka, tohle si nezasloužila…

Přečtěte si ještě toto.

Zhrzená žena zapálila nevěrnému příteli penis, trenky mu vzplály jako táborákTak tenhle chlapík si příště dvakrát rozmyslí, jestli se vydá na zálety. Nevěra se mu totiž tvrdě nevyplatila. Když mu na ni přišla zhrzená přítelkyně, rozhodla se pro pomstu. Žhavou pomstu…

Tak tenhle chlapík si příště dvakrát rozmyslí, jestli se vydá na zálety. Nevěra se mu totiž tvrdě nevyplatila. Když mu na ni přišla zhrzená přítelkyně, rozhodla se pro pomstu. Žhavou pomstu…

Když záletník usnul, polila mu jeho družka trenky odlakovačem na nehty a poté je zapálila. Díky chemikálii mu rozkrok vzplál jako táborák.

Majitel hořícího mužství se samozřejmě v mžiku probral a plápolajícího pinďulína začal rukama hasit. Bolest to byla veliká, a tak začal ihned naříkat a hladit si popálenou chloubu.

„Podvádíš mě s mou kolegyní a myslel sis, že to nezjistím?“ řve na videu partnerka, která neunesla parohy, zatímco si nešťastník stále hladí a utěšuje mužství.

„Seber si svoje saky paky a vypadni k**va pryč,“ křičí dál žena. Muž s popáleným pohlavním orgánem si snad bude pamatovat, že nemá být nevěrný. Nebo alespoň, že ne s kolegyní přítelkyně.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Podívejte se na našem partnerském portálu na nejlepší tipy jak poznat nevěru

Nejdůležitější informace z článku

Článek 1: Dívce uřízla chůva hlavu Článek 2: Zhrzená žena zapálila nevěrnému příteli penis
Čtyřletá Nastěnka zemřela extrémně brutální smrtí, když jí její chůva uřízla hlavu a procházela se s ní ulicemi Moskvy. Zhrzená přítelkyně zapálila nevěrnému příteli penis poté, co jejich vztah skončil kvůli nevěře.
Chůva byla radikální muslimka, která vykřikovala „Allahu Akbar“ a tvrdila, že jedná kvůli nevěře svého muže. Žena pomstila nevěru tím, že zapálila trenky odlakovačem na nehty.
Chůva byla zatčena policí a podstupuje psychologické testy, přiznala, že jednala kvůli nevěře manžela. Zhrzený muž hořícího mužství se probudil a trpěl velkou bolestí, zatímco žena na něj křičela a vyhazovala ho ven.