Muž šel na pivo s kamarády: Jeho kamarádka mezitím spáchala sebevraždu!

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Muž šel na pivo s kamarády: Jeho přítelkyně mezitím spáchala sebevraždu!Soud v západním Yorkshiru během uplynulých dní projednával případ smrti mladé sekretářky Elly Emeryové (27). Ta se podle závěrů policie sama připravila o život v polovině června roku 2019. Důvodem měla být nevěra jejího přítele.

Soud v západním Yorkshiru během uplynulých dní projednával případ smrti mladé sekretářky Elly Emeryové (27). Ta se podle závěrů policie sama připravila o život v polovině června roku 2019. Důvodem měla být nevěra jejího přítele.

Sedmadvacetiletá Ella Emeryová byla podle webu DailyMail nalezena 15. června roku 2019 okolo osmé hodiny ráno mrtvá na vlastním pozemku ve městě Milnsbridge v západním Yorkshiru, kde žila společně se svým partnerem Jackem Freethem.

Mladá žena pracovala jako koncipientka v právní firmě Eaton Smith. Pár měsíců před smrtí se jí začaly objevovat časté úzkosti a deprese, protože měla obavy, že ji podvádí její milovaný přítel. Mimo jiné měla strach o vlastní finanční situaci a o zdraví svých prarodičů.

Policie si nejprve myslela, že za vraždou stojí přítel Jack, kterého krátce po incidentu zadržela. Ten ovšem následně jednoznačně prokázal své alibi a byl z vazby záhy propuštěn. Noc před smrtí své partnerky byl s přáteli na skleničce, když slavil narozeniny svého kamaráda.

Podle toho, co zaznělo u soudu ve městě Bradford, si Emeryová v den své sebevraždy půjčila přítelův telefon, aby z něj pod jeho jménem napsala jedné ženě a ověřila si svoji teorii o nevěře. Druhý den ráno byla nalezena bez známek života.

Jak se později ukázalo, mladá žena trpěla depresemi už delší dobu a o sebevraždu se pokusila už v předchozím vztahu, kde se ocitla pod vlivem staršího a údajně panovačného přítele. „Tehdy našla sílu ho opustit, ale od té doby pochybovala o své hodnotě. Vytvořila si pak vztah s Jackem založený na důvěře a loajalitě,“ uvedla u soudu asistentka koronera Anglea Brocklehurstová. Jack Freeth nicméně u soudu uvedl, že byl své partnerce věrný a miloval ji nade vše. Koroner závěrem slyšení potvrdil, že za příčinu smrti mladé ženy považuje sebevraždu. 

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí 116 111 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

Přečtěte si ještě toto.

Žena uřízla své rivalce v lásce před pohřbem prsy a vlasyLáska někdy dovede člověka k všelijakým věcem. Zhrzená žena (29) z Oklahomy by mohla vyprávět. Poté, co jí její manžel zlomil srdce aférou s jinou ženou, vzala pomstu do svých rukou. Když žena (38) zemřela, vloudila se na její pohřeb, odřízla jí ňadra, prst u nohy, vytrhala část vlasů, rozmazala make-up a ukradla boty. Za svůj čin si odpyká 16 let za mřížemi.

Láska někdy dovede člověka k všelijakým věcem. Zhrzená žena (29) z Oklahomy by mohla vyprávět. Poté, co jí její manžel zlomil srdce aférou s jinou ženou, vzala pomstu do svých rukou. Když žena (38) zemřela, vloudila se na její pohřeb, odřízla jí ňadra, prst u nohy, vytrhala část vlasů, rozmazala make-up a ukradla boty. Za svůj čin si odpyká 16 let za mřížemi.

Bizarní případ se nedávno odehrál ve Spojených státech. Shaynna Lauren Sims (29) z Oklahomy svého manžela Montieho Smithe zřejmě velice milovala, když prasklo, že jí byl nevěrný s jinou ženou Tabathou Lynch (38). Podvedené manželce se tak ze dne na den doslova zhroutil svět. Poté, co Tabatha zemřela z přirozených příčin, rozhodla se, že se ženě pomstí alespoň posmrtně.

12 svědků potvrdilo, jak si Sims získala důvěru nejbližších zesnulé ženy tím, že se vydávala za kosmetičku, která měla pomoci připravit tělo na pohřeb s otevřenou rakví. Svěci uvedli, že místo, aby pomohla, odřezala z těla prsy a prst u nohy, ukradla zesnulé boty a zohavila jí obličej jen pár chvil před veřejným vystavením těla na pohřbu.

Dvě dívky, které pracovaly pro pohřební službu, přišly za ředitelem s tím, že někdo mrtvé ženě vytrhl chuchvalce vlasů a poházel je po podlaze. Lawrence Hutchings, který zajišťoval bezpečnost, popsal soudu, jak byly tělu odříznuty prsy a palec u nohy.

Chybějící části těla nebyly dosud nalezeny. „Měla make-up a rtěnku rozmazané po celém obličeji, její vlasy byly úplně všude,“ uvedla matka zesnulé Charlotte Wheeler v slzách.

Za svůj čin ale mladá žena se zlomeným srdcem zaplatí. Odsedí si dlouhých 16 let v kriminále. Soudkyně Kelly Greenough odsoudila Sims na sedm let za vloupání se, pět let za nezákonné odstranění části těla zesnulého, 2 roky za ukrývání ukradeného majetku, jeden rok za nepovolenou pitvu a ještě jeden rok za narušení pohřbu. Otázka je, jestli podvedené ženě pomsta za tuto cenu stála…

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Vybíráte fotopast? Recenze vám možná pomůže vybrat tu pravou. Přečtěte si naše recenze fotopastí.

Nejdůležitější informace z článku

Informace o případu Elly Emeryové Informace o případu Shaynny Lauren Sims
Elly Emeryová spáchala sebevraždu v polovině června 2019. Shaynna Lauren Sims odřízla zesnulé ženě prsy, prst u nohy, vytrhala vlasy a ukradla boty.
Policejní závěr: Důvodem sebevraždy byla nevěra jejího přítele. Sims svého manžela zabil ze žárlivosti nad nevěrou.
Partner Elly Emeryové, Jack Freeth, byl z vazby propuštěn, neboť prokázal alibi. Sims byla odsouzena k 16 letům vězení za své činy.
V den sebevraždy si Elly půjčila telefon svého partnera a ověřovala si teorii o nevěře. Sims získala důvěru zesnulé ženy a poté jí brutálně zohavila tělo.