Manžel usekl své ženě hlavu, pak s ní nakráčel na policejní stanici

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Paparazzi Valiela odhalil tajemství hned dvou francouzských prezidentů
Dvakrát zažil svých 15 minut slávy paparazzi Sebastien Valiela. Právě on vyfotil francouzského prezidenta Francoise Hollanda před domem herečky Julie Gayetové a nepřímo tak způsobil aféru, která je ve Francii stále na prvních stránkách všech deníků. Odhalil ale také nemanželskou dceru prezidenta Francoise Mitterranda.

Čtyřicet tisíc dolarů dostal podle některých informací Sébastien Valiela za sérii fotografií potvrzujících, že prezident Hollande má poměr s Julií Gayetovou.

Když se vedení redakce časopisu Closer rozhodlo přinést o vztahu, o němž si v Paříži už šuškal téměř každý, pádné důkazy, najalo si právě Sebastiena Valielu. Ten potvrzuje, že s focením nebyl žádný problém.

„Neměli jsme příliš času, proto nás žádná ochranka nezpozorovala. Ale s výjimkou jediného muže tam vlastně žádná nebyla. Kdybych chtěl prezidentovi ublížit, tak by se mi to snadno podařilo, protože například v bytě byl s herečkou úplně sám, v jeho blízkosti nebyl vůbec nikdo,“ tvrdí fotograf v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RTL.

O vztahu věděl už před rokem, ale byl přesvědčen o tom, že by tehdy podobné fotky nikdo neotiskl.

Sébastien Valiela není ve svém oboru žádným nováčkem. Ostatně byl to právě on, kdo pořídil fotografie prezidenta Francoise Mitteranda a jeho dcery Mazarin, jak opouštějí restauraci Le Divellec. Tehdy se Francouzi vůbec poprvé dozvěděli, že jejich prezident vede dvojitý rodinný život.

„Už je to dvacet let, tenkrát to byl skandál a mnozí si pokládali otázku, jestli nebyla překročena jistá hranice. Ale historie případu se od toho aktuálního liší. Poté, co jsme vyfotili prezidenta s dcerou, jsme poslali fotky do Elysejského paláce. Bylo jasné, že je zveřejníme, ale prezident si mohl vybrat dobu, kdy půjdou ven, aby se na to mohl připravit,“ říká Valiela.

I v tomto případě byl prezident Hollande upozorněn, ale na urovnání svých vztahů měl pouhých čtyřiadvacet hodin.

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Manžel usekl své ženě hlavu, pak s ní nakráčel na policejní staniciSatish (35) usekl hlavu své manželce Roopě, s níž následně došel na policejní stanici. Přiznal se k vraždě, zatímco mával uťatou hlavou sem a tam. Šokovaní a znechucení policisté na něho okamžitě začali naléhat, aby hlavu vrátil zpět do odpadkového pytle, v němž ji přinesl.

Satish (35) usekl hlavu své manželce Roopě, s níž následně došel na policejní stanici. Přiznal se k vraždě, zatímco mával uťatou hlavou sem a tam. Šokovaní a znechucení policisté na něho okamžitě začali naléhat, aby hlavu vrátil zpět do odpadkového pytle, v němž ji přinesl.

Šokovaný policejní úředník zachytil na svůj mobil video, jak pětatřicetiletý Satish přišel na policejní stanici v indickém městečku Ajjampura. V jedné ruce třímal mačetu a v druhé pytel na odpadky, z nějž vytáhl uťatou hlavu své manželky. Drže ji za vlasy míhal s ní ze strany na stranu. Kamera zachytila ženiny rysy tváře a její tmavé vlasy.

Když hlavu opět vložil do plastového pytle, sdělil policistům, že jej manželka podváděla a on ztratil trpělivost, když ji uviděl s jiným mužem. Stěžoval si, že Roopa dala přednost jeho sokovi jménem Sunil, přestože pracoval pouze jako dělník a měl dokonce zločinecké záznamy v rejstříku.

Rovněž oznámil policii, že jeho žena vybrala půjčku ve výši 300 000 indických rupií (cca 91 500 Kč) a věnovala je svému milenci. Strážníci museli zprvu muže zklidnit, aby mohli zaznamenat jeho prohlášení a začít s formálním vyšetřováním vraždy.

Inspektor Ramachandra Nayak řekl, že Satish byl vzat do vazby poté, co policii ukázal místo, kde zanechal ostatky těla své manželky.

Vrchní komisař Annamalai sdělil: „V oblasti Ajjampura obecně platí, že kdokoliv spáchá zločin, jde se přiznat na policii. Aby však někdo vkráčel na policejní stanici a položil na stůl lidskou hlavu, to je pro nás všechny něco naprosto nového.“

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

Nejdůležitější informace z článku

Francouzský prezident Hollande a jeho aférky: Satish a vražda jeho manželky:
Sebastien Valiela odhalil vztah prezidenta Hollandea s herečkou Julie Gayetovou. Satish uťal hlavu manželce Roopě, kterou pak s ní nesl na policejní stanici.
Za sérii fotografií potvrzující vztah prezidenta dostal 40 000 dolarů. Satish tvrdil, že manželka podváděla a ztratil trpělivost.
Fotograf Valiela se postaral o odhalení i nemanželské dcery prezidenta Mitterranda. Satish stěžoval si, že manželka dala přednost jinému muži a půjčila mu peníze.
Prezident Hollande byl varován a měl 24 hodin na urovnání situace. Policie zatkla Satisha a vyšetřovala jeho vraždu manželky.