Máma držela násilím dceru a vyhrožovala, že s ní skočí z okna: Kvůli manželově nevěře

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Tři dny byl se mnou, čtyři s manželkou: Po smrti ženáče (†39) inkasovala milenka tučnou pojistkuJak manželka, tak milenka se dočkaly od pojišťovny odškodnění po smrti Itala, který přišel o život při dopravní nehodě, uvedla agentura AFP s odvoláním na místní tisk.

  Jak manželka, tak milenka se dočkaly od pojišťovny odškodnění po smrti Itala, který přišel o život při dopravní nehodě, uvedla agentura AFP s odvoláním na místní tisk.

  Devětatřicetiletý muž z Turína na severu Itálie měl sice se svou ženou malé dítě, ale současně udržoval mimomanželský poměr, se kterým se nijak netajil. Loni zahynul při dopravní nehodě. Policie se snažila oběť nehody identifikovat, ale vdova byla zrovna na cestách, a tak se všech povinností chopila milenka. A také hned uplatnila svá práva – s odvoláním na dosavadní vztah s nebožtíkem a plány na společnou budoucnost.

  „Byla spojena s dotyčným mužem nadějí na společné soužití. Opravdu vůči němu chovala silné city, žili spolu,“ argumentoval milenčin advokát Gino Arnone, který dokázal přesvědčit pojišťovnu, aby vyplatila pojistku oběma ženám.

  „Tři dny byl se mnou, čtyři s rodinou,“ objasnila model soužití s ženatým mužem jeho milenka, která zůstala v anonymitě. Tisk neupřesnil výši vyplacené částky, mělo však jít o „značnou sumu“.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

  Máma držela násilím dceru a vyhrožovala, že s ní skočí z okna: Kvůli manželově nevěřeZoufalá žena z Šanghaje neunesla, že jí manžel zahnul. Rozhodla se proto, že skoncuje se svým životem skokem z okna. Zabít chtěla i vlastní dceru.

  Zoufalá žena z Šanghaje neunesla, že jí manžel zahnul. Rozhodla se proto, že skoncuje se svým životem skokem z okna. Zabít chtěla i vlastní dceru.

  Její zoufalý čin se podařilo natočit na kameru. Žena vylezla z okna na ventilaci a křičela, že i s dcerou skočí. „Mami, nedělej to, nechceš to,“ plakalo hysterické dítě.

  Žena ale dál bláznila. „Co jsi chtěl? Velký dům, auto, peníze? Sám si mi nic nedal,“ vřeštěla. Dle všeho se totiž právě dozvěděla, že její manžel žije druhý život s milenkou v luxusu.

  „Jedinou věcí, kterou jsem od tebe chtěla, bylo dítě a rodina,“ pokračovala. V nestřežený okamžik se k ženě dostal policista a skopl ji z klimatizace oknem zpátky do bytu a tím je zachránil.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

  Nejdůležitější informace z článku

  Článek 1: Milenka a manželka inkasovaly odškodnění po smrti muže Článek 2: Žena hrozila skokem z okna kvůli manželově nevěře
  Muž měl manželku a milenku, po smrti obdržely obě odškodnění pojišťovnou Žena z Šanghaje se pokusila skočit z okna kvůli manželově nevěře
  Milenka a muž měli plány na společnou budoucnost, milenka byla spojena s ním nadějí na soužití Žena vyhrožovala, že skočí z okna a chtěla zabít i vlastní dceru
  Milenka uvedla, že muž byl s ní tři dny a s rodinou čtyři dny Žena reagovala na manželovu nevěru, po zjištění pravdy se pokusila o sebevraždu