Hejtman žije s milenkou: Má dítko s Miss Blond!

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Livia Klausová má hodně osobního strážce! Románek s Románkem?Je to pomsta za léta, kdy musela polykat hořké pilulky Klausových nevěr s letuškami? Livia Klausová (71) se nechává obskakovat o dobrých dvacet let mladším mužem a vypadá, že je konečně šťastná.

Je to pomsta za léta, kdy musela polykat hořké pilulky Klausových nevěr s letuškami? Livia Klausová (71) se nechává obskakovat o dobrých dvacet let mladším mužem a vypadá, že je konečně šťastná.

Blesk přistihl usmívající se dvojici, když společně přilétla z teplých krajů. Sotva letadlo z Dubaje dosedlo na Ruzyni, předjela na letištní plochu limuzína.

Ramenatý blonďák, Dle zjištění Blesku Roman M., někdejší první dámu a současnou velvyslankyni na Slovensku usadil na zadní sedadlo a z druhé strany přisedl k ní. Václav Klaus nikde…

„Pan prezident bohužel na dovolené nejezdí,“ slýchali jsme z úst Livie Klausové v době, kdy její muž vládnul z Hradu. Nyní je patrné, že se nic nezměnilo ani poté, co nejvyšší politický post v zemi opustil.

Možná i proto se tenhle opravdu hodně tělesný strážce objevuje po boku bývalé první dámy už několik let.

A to při nejrůznějších příležitostech, klidně i bez šatů. Že by řečeno slovy Václava Klause, když byl přistižen s blondýnkou, také Livia »přebíhala ulici na červenou«?

Dle zasvěcených má manželka exprezidenta k Romanovi více než pracovní vztah. „Velmi si ho oblíbila. Byl jí vždy k ruce, a proto ji i poté, co skončili na Hradě, dál doprovázel,“ řekli Blesku lidé blízcí exprezidentskému páru a doplnili: „V tuto chvíli by měl být dokonce zaměstnancem naší ambasády v Bratislavě. Paní Livia si totiž výslovně vymínila, že ji bude doprovázet i na Slovensko.“

Video Zprávy: Klausová má prý milence?! A Rathova nová restaurace! – redakce Blesk TVVideo se připravuje …

Když byl Václav Klaus přistižen s první letuškou, popsal nevěru slovy: „Člověk přebíhá ulici na červenou a samozřejmě musí počítat s tím, že sklouzne a přejede ho auto.“

Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

Hejtman žije s milenkou: Má dítě s Miss Blond!Pěkný proutník je jihočeský hejtman Jiří Zimola (41, ČSSD). Před rokem zahnul manželce s nositelkou titulu Miss Blond Janou Příhodovou (29). A už je tu další zvrat v jeho životě. Z milenky se stala životní partnerka a matka jeho dcery Lary.

Pěkný proutník je jihočeský hejtman Jiří Zimola (41, ČSSD). Před rokem zahnul manželce s nositelkou titulu Miss Blond Janou Příhodovou (29). A už je tu další zvrat v jeho životě. Z milenky se stala životní partnerka a matka jeho dcery Lary.

Holčička s mírami 50 cm a 3 kg se narodila v srpnu. S kočárkem je ale pár vidět jen výjimečně. Jihočeského hejtmana zaměstnává předvolební boj natolik, že většinu času tráví nyní bývalá modelka sama s dcerou v pronajatém bytě v Otíně u Jindřichova Hradce.

Hejtman opustil manželku Ditu a děti Adama (15) a Lindu (12) už loni, rozvést se ale ještě nestačil. Jak se Blesku podařilo zjistit, za vším jsou komplikace s úvěrem, který si s manželkou vzal na rekonstrukci domu. „Chceme jít k soudu ve chvíli, kdy budeme na všem ohledně péče o děti i vyrovnání majetku domluveni. Vypadá to, že to bude co nejdříve,“ řekl Zimola.

Na přímý dotaz Blesku, zda něčeho lituje, odpověděl: „Dita je bezvadná manželka, ale pro někoho jiného. Jana byla výzva. Našel jsem v ní partnerku, se kterou si rozumím. Je vnímavá, stará se o naše štěstí a tím je Lara. Rád bych si ji jednou vzal.“ A jak přišel k nezvyklému jménu své malé dcery? „Radil jsem se s mými dětmi a společně jsme vybrali Laru. Mám je rád. Že jejich rodičům ztroskotalo manželství, vzaly lépe než mnozí dospělí,“ přiznal Zimola.

Jana Příhodová (29), rodačka z Hradce Králové, odjela v sedmnácti letech do Rakouska na svou první velkou soutěž krásek. Porotu oslnila natolik, že jí udělila titul nejkrásnější blondýnky světa a navíc i ocenění Miss Catwalk za nejkrásnější chůzi. Zkoušela štěstí v modelingu, jejím partnerem se na několik let stal závodník s kamiony Stanislav Matějovský. Pracovala v sekretariátu královéhradeckého hejtmana Lubomíra Franze (ČSSD), kde se seznámila s jeho jihočeským stranickým kolegou Jiřím Zimolou.

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

Nejdůležitější informace z článku

Článek 1: Livia Klausová Článek 2: Jiří Zimola
Livia Klausová (71) má románek s mužem 20 let mladším než ona. Jiří Zimola (41) opustil manželku a má dceru s bývalou milenkou.
Livia Klausová se nechává obskakovat bývalým pracovníkem, který ji dál doprovází i na Slovensko. Jiří Zimola rozvádí s manželkou kvůli komplikacím s úvěrem na rekonstrukci domu.
Livia Klausová byla pozorována s mužem na letišti a ve společnosti. Jiří Zimola se chlubí, že našel partnerku, se kterou má dceru, a uvažuje o dalším sňatku.