Letadlo muselo přistát z důvodu provalené nevěře. Žena „vyšilovala“, posádka ji nezvládla

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Letadlo muselo přistát kvůli provalené nevěře. Žena „vyšilovala“, posádka ji nezvládlaLetadlo katarské letecké společnosti Qatar Airlines na trase z Dauhá na Bali muselo neplánovaně přistát v indickém Čennaí poté, co jedna z pasažérek začala bít svého muže.

  Letadlo katarské letecké společnosti Qatar Airlines na trase z Dauhá na Bali muselo neplánovaně přistát v indickém Čennaí poté, co jedna z pasažérek začala bít svého muže.

  Prudká reakce se dostavila poté, co z jeho mobilu zjistila, že jí je nevěrný. Manžel měl sice mobilní telefon „uzamčený“ otiskem prstu, ale při letu usnul a nezaznamenal, že žena k přístroji přiložila jeho prst.

  Dle zpravodajského serveru The Times byla žena notně posilněná alkoholem a soptila natolik, že posádce letadla se situace naprosto vymkla z rukou. Kapitán se nakonec rozhodl změnit letovou trasu a přistát v jižní Indii.

  Pár pocházející z Íránu, který letěl i se svým dítětem, si musel v Čennaí vystoupit, a letadlo pokračovalo v cestě bez nich. Rodina byla v Indii zadržena, dokud se žena neuklidnila. Pak se trojice přes Malajsii vydala zpět do Kataru.

  Přečtěte si ještě toto.

  Nevěrný francouzský prezident Hollande zůstal na ocet: Odkopla ho milenka!Své přítelkyni Valérie Trierweiler (49) zlomil nevěrou srdce, teď však sám trpí. Hlava Francie, prezident François Hollande (59), totiž sama zůstala na ocet. Herecká milenka Julie Gayet (41) prezidenta odkopla, protože neunesla tlak, který na ni byl vyvíjen médii.

  Své přítelkyni Valérie Trierweiler (49) zlomil nevěrou srdce, teď však sám trpí. Hlava Francie, prezident François Hollande (59), totiž sama zůstala na ocet. Herecká milenka Julie Gayet (41) prezidenta odkopla, protože neunesla tlak, který na ni byl vyvíjen médii.

  Hollande a partnerka Valérie Trierweiler (49) se rozešli letos v lednu. Hlava Francie byla totiž přistižena při nočních návštěvách známé herečky. Desetiletému vztahu tak byl rázem konec.

  Jenž románek s Gayet neměl dlouhého trvání.  „V telefonu Gayet už nezní Hollandův hlas. Přerušila kontakt,“ napsal francouzský magazín Gala. Herečka si Dle něj nebyla vztahem jista ještě před tím, než prasknul. První dámou prý nikdy být nechtěla, naopak se chtěla zaměřit na kariéru herečky.

  Gayet a Hallande svůj vztah, který Dle britského Daily Mailu trval dva roky, nikdy nepotvrdili a nyní už také nepotvrdí. Francouzská média mezitím začala spekulovat o možném návratu prezidenta k bývalé lásce. Ten je však nejistý.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Chcete si přečíst recenze na fotopast? Podívejte se do sekce recenze fotopastí.

  Nejdůležitější informace z článku

  Incident na letadle Nevěra francouzského prezidenta
  Letadlo Qatar Airlines muselo přistát v Čennaí kvůli provalené nevěře ženy vůči manželovi. Prezident Hollande byl nevěrný, což vedlo k rozchodu s přítelkyní a odmítnutí jeho milenky.
  Žena zjistila nevěru manžela z jeho uzamčeného mobilu a začala ho bít. Hollande byl přistižen při nočních návštěvách herečky, což vedlo k rozchodu s přítelkyní.
  Posádka letadla nezvládla situaci a museli přistát, žena byla posilněná alkoholem. Milenka prezidenta Hollande ho opustila a přerušila s ním veškerý kontakt.