Konec záletníků? Vědec představil sprej proti nevěře!

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Konec záletníků? Vědec představil sprej proti nevěře!Nevěru v anonymních průzkumech přiznává asi 40 procent mužů. Bude tomu brzy konec? Německý vědec a psychiatr René Hurlemann (40) zahájil unikátní experiment – v podobě nosního spreje vpravil dobrovolníkům do těla hormon oxytocin.

Nevěru v anonymních průzkumech přiznává asi 40 procent mužů. Bude tomu brzy konec? Německý vědec a psychiatr René Hurlemann (40) zahájil unikátní experiment – v podobě nosního spreje vpravil dobrovolníkům do těla hormon oxytocin.

Ten je »přesvědčí«, že jejich partnerka je ze všech žen nejatraktivnější a zcela pozbudou potřeby ji podvádět!

V tuto chvíli je oxytocin, zvaný též hormon lásky, k dostání v lékárnách na předpis. Podává se například kojícím ženám za účelem zintenzivnění vztahu s miminkem. Účinek na věrnost žen ovšem vědci nedokázali.

U testovaných mužů ve věku 25 až 29 let, z nichž každý byl s partnerkou alespoň 2 roky, se podle doktora Hurlemanna výsledek dostavil. Sprej se dostane do nervového systému přes nosní sliznici za 75 minut.

Přečtěte si ještě toto.

Máma držela násilím dceru a vyhrožovala, že s ní skočí z okna: Kvůli manželově nevěřeZoufalá žena z Šanghaje neunesla, že jí manžel zahnul. Rozhodla se proto, že skoncuje se svým životem skokem z okna. Zabít chtěla i vlastní dceru.

Zoufalá žena z Šanghaje neunesla, že jí manžel zahnul. Rozhodla se proto, že skoncuje se svým životem skokem z okna. Zabít chtěla i vlastní dceru.

Její zoufalý čin se podařilo natočit na kameru. Žena vylezla z okna na ventilaci a křičela, že i s dcerou skočí. „Mami, nedělej to, nechceš to,“ plakalo hysterické dítě.

Žena ale dál bláznila. „Co jsi chtěl? Velký dům, auto, peníze? Sám si mi nic nedal,“ vřeštěla. Podle všeho se totiž právě dozvěděla, že její manžel žije druhý život s milenkou v luxusu.

„Jedinou věcí, kterou jsem od tebe chtěla, bylo dítě a rodina,“ pokračovala. V nestřežený okamžik se k ženě dostal policista a skopl ji z klimatizace oknem zpátky do bytu a tím je zachránil.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Vybíráte fotopast? Recenze vám možná pomůže vybrat tu pravou. Přečtěte si naše recenze fotopastí.

Nejdůležitější informace z článku

Název hormonu Účel aplikace Čas účinku
Oxytocin Pozbudit potřebu podvádět partnera 75 minut