Kauza Petr K.: Chystala Monika potají nový život?!

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Byla Monika Kramnému nevěrná? Bylo to jen jednou, prý chtěla vztah!Už čtyři dny se u soudu omílá jedno velké téma – Moničina případná nevěra. Pokud by se potvrdila, mohla by sloužit jako motiv k vraždě. Zatím to ale u soudu vypadá jako na dvorku místní drbárny. Svědci, kteří dnes vypovídali, jako by si do Moniky chtěli za každou cenu kopnout. Sám údajný milenec k soudu sice nedorazil, přesto na světlo osvěta vyplula šokující skutečnost!

  Už čtyři dny se u soudu omílá jedno velké téma – Moničina případná nevěra. Pokud by se potvrdila, mohla by sloužit jako motiv k vraždě. Zatím to ale u soudu vypadá jako na dvorku místní drbárny. Svědci, kteří dnes vypovídali, jako by si do Moniky chtěli za každou cenu kopnout. Sám údajný milenec k soudu sice nedorazil, přesto na světlo osvěta vyplula šokující skutečnost!

  Byla Monika Kramnému skutečně nevěrná? Ani dnes se to u soudu neprokázalo. Žádný ze svědků nepřinesl důkaz nebo očité svědectví, všechno byly jen dojmy. Ale zato pořádně ostré – na Moniku toho přátelé a sousedi rodiny prozradili opravdu hodně. Otázkou ale je, co z toho je pravda a co jen dohady a drby.

  „Když jsem je viděl, tak byli šťastní jako každá jiná rodina,“ začal svědek K. Jenže pak začal přitvrzovat. „Měl pocit, že je Monika chladnější. Ale nikdy nedošlo na to, že by Petr řekl něco ve stylu, že Monika byla nevěrná,“ tvrdí.

  A v přípravném řízení byl dokonce ještě drsnější. „Monika měla poměr s nějakým Slovákem a ještě to platila, ty schůzky na hotelu,“ četla soudkyně ze spisu. Ale ostatní svědci o Monice a její nevěře mluvili mnohem více sebejistě!

  Monika před Kramným měla tajit fotky na Facebooku a pak i celý tajný profil. Ale proč? Svědci to vidí jako jasný důkaz nevěry. „Věděla jsem, že něco není v pořádku. Přestaly jsme se spolu bavit,“ uvedla kamarádka a sousedka Světlana. 

  Vážení čtenáři, vítáme vás u pokračování online přenosu z procesu s Petrem Kramným. Jako první promluví jeho kolega z práce Petr K., následovat budou sousedé, kteří mu „práskli“ Moničinu údajnou nevěru s Jánem R., který by měl přijít na řadu odpoledne.

  Do soudní budovy právě přišel svědek, který bude vypovídat jako první. Je jím Petr K., Kramného kolega z práce. Ten bude zřejmě vypovídat v jeho prospěch, novinářům totiž řekl: „Věřím, že je nevinný, vyvíjí se to zatím pro něj dobře.“

  Svědek přišel v doprovodu manželky Adriany, která Monice svědčila na svatbě. „Mšli úplně normální manželství,“ řekl. Když dorazili i rodiče Kramného, vyrazili Adriana a Petr hned k nim a začali si povídat.

  Fotografie pocházejí z 30. 7. Dosvědčují tvrzení mého klienta. Je na nich prostěradlo i koše na zvratky.

  Ostraha přivádí obžalovaného Petra K. do soudní síně. Je oblečený stejně jako včera, tedy v modré kostkované košili. Příchod se dnes již nesmí fotit ani natáčet.

  Světlana popisuje Moničin vztah s Jánem. „Denisa (Jánova tehdejší přítelkyně, pozn. red.) mi říkala, že Ján přišel celý od třpytek, takové ty ženské věci. Zeptala jsem se Moniky, co je pravda na té nevěře. Jí to ani nezajímalo. Ján pak přijel pro Moniku, když jsem viděla, že je z něj nervózní – uklízela kvůli němu –  tak jsem viděla, že mezi nimi něco bude,“ vysvětlila Světlana.

  A to nebylo všechno – Světlana Moniku podezírala i z dalších věcí! „Měla jsem pocit, že flirtuje s mým manželem! Monika mi na to řekla, co vyvádím.“

  Svědci ale také Moniku popsali jako pekelnou stíhačku! „Seděli jsme u stolu, bavili jsme se o ženských, Monika to slyšela a jela do Petra, ať se vzpamatuje. Muselo se to pak zahrát do autu,“ vysvětloval svědek K. Později k tomu přidala něco i Světlana. „Vzpomínám si, že Petr třeba šel někam a ona mu něco vyčítala,“ odpověděla. Monika měla Kramnému udělat údajně i scénu na plese, kde pokukoval po její kamarádce.

  Důležitý svědek Ján, označovaný za milence Moniky, ale nedorazil. Promluvila ovšem jeho bývalá přítelkyně. „Na poslední chatě, kam jsme měli jet. Bylo to v době, kdy už jsme s partnerem byli v krizi, jsem zjistila, že se Monika a Ján scházejí,“ popsala svědkyně, kdy přišla na Moničinu nevěru.

  Na chodbě po skončení jednání pak Jana Rejžková tlumočila, co řekl Ján R. v předběžném řízení. Uvedl, že se nejednalo o vztah, ale pouze jeden den. Vztah si z toho zřejmě přála mít Monika. Jak by ale Ján vypovídal u soudu? Soudkyně si zajistila jeho telefonní číslo, je tedy možné, že bude znovu předvolán!

  Zajímá vás jak odhalit nevěru? Pak čtěte náš web.

  Kauza Petr K.: Chystala Monika tajně nový život?!Byla Monika (†36) trpící manželka nebo nevěrnice? Petr K. (35) tuto otázku otevřel svou včera zveřejněnou výpovědí z Egypta, v níž projevil svou chorobnou žárlivost. Jaká byla jeho zavražděná žena osobnost?

  Byla Monika (†36) trpící manželka nebo nevěrnice? Petr K. (35) tuto otázku otevřel svou včera zveřejněnou výpovědí z Egypta, v níž projevil svou chorobnou žárlivost. Jaká byla jeho zavražděná žena osobnost?

  Když před 12 lety Monika na diskotéce oslovila Petra K., netušila, že ji s ním čeká manželství »pod dohledem«. Vloni, osm let po sňatku, chtěla zažádat o rozvod! Byla důvodem Petrova chorobná žárlivost?

  „Když jsem koukal na její facebook, na který jsem měl přístup, tuším, že tam se mnou byla jedna nebo dvě fotky,“ svěřil se Petr ukřivděně na nahrávce pořízené týden po její smrti. „Otáčely se za ní i ženské. Nedivím se, že žárlil,“ popsala její kamarádka Iveta.

  „Řekl jsem jí, buď facebook, nebo já. Tak jsem k tomu sedl a zrušil jsem to. Našel jsem v jejích přátelích 57 neznámých chlapů,“ vztekal se na nahrávce manžel.

  „Nerada fotím akty. Ale možná někdy. Možná,“ přiznala amatérská modelka na internetu. „Společnost se vyvíjí. Dnes, kdyby šla do půl těla nahá, nikoho nepřekvapí. Kvůli vývoji ve společnosti, co dřív bylo skryté, se nabízí jako veřejný majetek,“ osvětlil psychiatr Jan Cimický.

  „Ne všichni to i přes změnu společnosti chápou stejně. Manžel to mohl vnímat jako narušení své prestiže, ješitnosti a urážku své osobnosti,“ dodal lékař.

  Monika pravděpodobně vedla dvojí život. V domácnosti vzorná maminka a žena se u psychiatra tajně léčila s depresí. Na internetu se pak na utajeném profilu na serveru fotoparta.cz prezentovala jako modelka. „Že byla záletnice, tady ví hodně lidí,“ potvrdili Blesku obyvatelé Karviné. Stály za vraždou skryté problémy údajně »šťastného« páru?

  Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

  Věděli jste, že doslova za pár korun lze pořídit tzv. GSM alarm, pomocí kterého si můžete sami, snadno a efektivni vyřešit zabezpečení domu?

  Nejdůležitější informace z článku

  Monika a nevěra Informace
  Údajná nevěra Moniky Kramnému Spekulace u soudu, žádné konkrétní důkazy
  Svědkové a jejich výpovědi Vypovědi plné dojmů a domněnek, nikoliv konkrétních důkazů
  Monikino chování naznačující nevěru Tajné fotky na Facebooku, vedení tajného profilu
  Ostatní svědectví a podezření Podezření kvůli Moničině chování i k jednotlivcům ze svého okolí
  Chování Petra Kramného Chorobná žárlivost, kontrola sociálních sítí, vypsání neznámých mužů
  Monikina dvojí identita Vzorná manželka a matka vs. modelka na internetu, potíže páru