Jitka vyznává vícečetné vztahy: Rande dohadujeme přes Google kalendář

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Jitka vyznává vícečetné vztahy: Rande dohadujeme přes Google kalendářLáska jen mezi dvěma lidmi a až do smrti? Nesmysl, tvrdí vyznavači polyamorie neboli možnosti mít více vztahů najednou. Když jim něco u jednoho partnera chybí, najdou to legálně u jiného. Nezbytnou součástí těchto vícečetných partnerství jsou sdílené kalendáře na internetu. Lidé se například dozvědí, že jeden z partnerů odjel na dovolenou, a mohou tedy trávit více času s jiným.

Láska jen mezi dvěma lidmi a až do smrti? Nesmysl, tvrdí vyznavači polyamorie neboli možnosti mít více vztahů najednou. Když jim něco u jednoho partnera chybí, najdou to legálně u jiného. Nezbytnou součástí těchto vícečetných partnerství jsou sdílené kalendáře na internetu. Lidé se například dozvědí, že jeden z partnerů odjel na dovolenou, a mohou tedy trávit více času s jiným.

Polyamorie je stále populárnějším způsobem života. „Jeden vztah nemusí nutně splňovat všechny potřeby a přání obou partnerů. Polyamorie to umožňuje řešit jednoduše – není to tady, bude to jinde. Tím můžu uspokojit více potřeb, aniž bych rozbíjel něco, co funguje,“ vyprávěl Ctibor během přednášky, která je jednou ze 120 akcí týdenního festivalu Prague Pride.

V rámci polyamorie musí partneři o všech dalších ženách a mužích ve vztahu vědět. Klasická nevěra se tedy za polyamorii nepovažuje.

Co má většina polyamorních vztahů společného, je sdílený kalendář na internetu. Díky tomu se partneři jednoduše domlouvají na schůzkách a navíc vidí, co zrovna dělají ostatní.

„Kalendář je potřeba i proto, že například vidím, jak moje partnerka jde někam s mým dalším partnerem. Třeba na kulečník. Řeknu si: Nepřidala bych se?“ popsala další vyznavačka tohoto způsobu života Jitka.

Ta vidí výhodu polyamorie i v tom, že když partner odjede na půl roku do zahraničí, nemusí smutnit. Zůstanou jí tu totiž další.

V monogamních vztazích lidé běžně žárlí a trpí, když se jejich protějšek zamiluje do někoho jiného. Zde je to naopak vítáno. „Když se partner zamiluje, tak je to skvělé i pro vás, protože svět je pro něj růžový, směje se, lítá okolo. Tu energii, co on, cítím já taky,“ vysvětluje Jitka.

Ta má momentálně jen jednoho partnera. „V nejbližší době hodlám být jenom s ním, protože si s ním chci vybudovat pevný vztah, ve kterém se necítí ohrožen a který by byl dobrým základem pro to, abychom pak mohli mít případně další partnery,“ tvrdí. Nejvíc měla najednou dva a půl manželaa jednu partnerku, občas je totiž prý těžké rozeznat, co už je vztah.

Stejný názor sdílí i Ctibor. A děti prý budou spokojené. „Když jsou mí rodiče polyamorní, tak se kolem mě pohybuje více vzorů. Dítě si na to celkem zvykne. Už od začátku se učí pestrosti a pak má méně stereotypů,“ myslí si.

Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

První dáma Francie neunesla parohy: Rozmlátila vázu a kancelář za 81 milionů Kč!S nevěrou manžela se každá žena vyrovnává po svém. První dáma Francie Valerie Trierweiler (49) prý rozmlátila kancelář prezidenta Hollanda! Včetně vzácné vázy z 18. století!

S nevěrou manžela se každá žena vyrovnává po svém. První dáma Francie Valerie Trierweiler (49) prý rozmlátila kancelář prezidenta Hollanda! Včetně vzácné vázy z 18. století!

Aféra francouzského prezidenta Francoise Hollanda (59) s herečkou Julií Gayet (41) praskla začátkem roku. Když se to doneslo k jeho ženě Valerii, vtrhla prý do jeho kanceláře v Elysejském paláci a zahájila demolici! Celkem způsobila škodu za 81 milionů Kč – rozbila totiž mimo jiné cennou vázu z 18. století! Pocházela ze slavné dílny Sevres v Paříži. Útočila ovšem i na starožitné hodiny, sošky, nábytek a další hodnotné předměty.

První dáma samozřejmě zprávy o svém řádění popírá. Údajně si je vymysleli její odpůrci. Podle svých mluvčích je Valerie připravená záletnému prezidentovi aféru odpustit a doprovodit ho na blížící se cestu do USA. Pokud ovšem Hollande nedá přednost mladšímu doprovodu v podobě Julie Gayet…

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Věděli jste, že doslova za pár korun lze pořídit tzv. GSM alarm, pomocí kterého si můžete sami, snadno a efektivni vyřešit zabezpečení domu?

Nejdůležitější informace z článku

Polyamorie První dáma Francie
Vyznavači mohou mít více vztahů najednou a řeší potřeby u různých partnerů. Valerie Trierweiler demolovala kancelář prezidenta po zjištění o nevěře.
Sdílené kalendáře na internetu jsou důležitou součástí vícečetných partnerství. Váza z 18. století byla mezi poškozenými předměty.
Polyamorní vztahy mohou mít společný kalendář pro domluvení schůzek mezi partnery. Valerie je připravená záletnému prezidentovi aféru odpustit.
Polyamorní vztahy podporují otevřenost a pestrost v mezilidských vztazích. Škoda, kterou způsobila demolice, byla odhadnuta na 81 milionů Kč.