Australský vicepremiér oznámil rezignaci kvůli nevěře. S někdejší sekretářkou čeká dítko

Obsah článku:

  Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

  Petr Kramný prý posílal e-maily s výhrůžkami: Chtěl zabít soka v lásce?U soudu s Petrem Kramným ve čtvrtek zaznělo jedno překvapivé tvrzení za druhým. Kramný měl dokonce svému sokovi v lásce poslat výhrůžné e-maily! Ale Ján R. to nakonec zcela popřel, prý nebyly adresovány jemu.

  U soudu s Petrem Kramným ve čtvrtek zaznělo jedno překvapivé tvrzení za druhým. Kramný měl dokonce svému sokovi v lásce poslat výhrůžné e-maily! Ale Ján R. to nakonec zcela popřel, prý nebyly adresovány jemu.

  Po smrti manželky a dcery Petr K. (37) začal zuřivě pátrat, s kým mu byla Monika nevěrná. Když dospěl na stopu Jána R., měl mu po e-mailu vyhrožovat smrtí! „Když Monika umřela, tak mi bývalá přítelkyně řekla, že mi Petr vyhrožuje smrtí. Že si mě najde, zabije a že za všechno můžu já,“ vyprávěl u svědeckého pultíku.

  E-maily mu však bývalka nechtěla přeposlat, že prý ať si je přečte u ní doma. To udělal. „Petr K. tam psal, že je někdo otrávil a kdo za to může, ten bude pykat. Ani v jednom e-mailu ale není, že by to vyčítal přímo jmenovitě mně,“ vysvětlil.

  Komu tedy Kramný vyhrožoval? O Moničině nevěře měl podle Natana C. vědět – ten mu vše totiž prozradil. Věděl snad i o dalších avantýrách své ženy a měl na mysli jiné milence, nebo byl prostě jen tak vychytralý, že Jánovo jméno nezmínil? Ján ale tvrdil, že Kramný se ještě v Egyptě sháněl po možnosti ho kontaktovat – co mu asi chtěl?

  Soud byl ve čtvrtek opět odročen, po patnácti stáních byli vyslechnuti všichni svědci, kteří byli k soudu přizváni. Vykreslili velmi jasný obraz rodiny a v mnohém byli všichni zajedno. Co z toho vyvodí soudní senát, se možná dozvíme už na konci října.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u muže?

  Australský vicepremiér oznámil rezignaci kvůli nevěře. S někdejší sekretářkou čeká dítě Australský vicepremiér Barnaby Joyce v pátek oznámil svou rezignaci na post ve vládě i na místo předsedy menší koaliční strany. K odstoupení jej dohnal veřejný tlak kvůli nemanželskému poměru s bývalou sekretářkou, s níž čeká dítě. Joyce, který čelí rovněž obvinění ze sexuálního obtěžování, chce dále zůstat poslancem, stáhne se však z předních pozic.

  „V pondělí ráno v sídle strany oznámím, že skončím v čele Národní strany a jako vicepremiér Austrálie,“ řekl v pátek podle agentury Reuters novinářům ve svém domovském městě Armidale vzdáleném téměř 500 kilometrů od Sydney.

  Jeho strana je spolu s Liberální stranou premiéra Malcolma Turnbulla součástí středopravé koalice, která má v parlamentu křehkou většinu jednoho hlasu. Národní strana si po Joyceově odstoupení zvolí nového předsedu, který se na základě koaliční dohody stane i novým vicepremiérem.

  Praktikující katolík Joyce je znám jako silný zastánce a propagátor rodinných hodnot. Tuto pověst mu však výrazně narušila medializace jeho nevěry. Vyšlo najevo, že po 24 letech manželství čeká otec čtyř dětí pátého potomka s někdejší sekretářkou.

  Jeho popularita v posledních týdnech rapidně klesala a další vrásky mu způsobily nové informace o obvinění ze sexuálního obtěžování, o němž podle médií nejsou známy žádné podrobnosti. Joyce obvinění prostřednictvím mluvčího označil za „falešné a urážlivé“.

  Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

  Máte podezření, že se ve vašem okolí dějí nějaké nepravosti, ale nemáte důkaz? Možným řešením mohou být komerčně dostupné odposlechy

  Nejdůležitější informace z článku

  Případ Petra Kramného Vicepremiér Barnaby Joyce
  Petr Kramný posílal výhrůžné e-maily svému sokovi v lásce Barnaby Joyce rezignoval kvůli nevěře s bývalou sekretářkou, čekají spolu dítě
  Kramný vyhrožoval smrtí po smrti manželky a pátrání po Moničině nevěře Joyce chce zůstat poslancem, ale odstupuje z čela Národní strany a z funkce vicepremiéra
  Kramnýho případ je ve soudním procesu, výslech svědků probíhal Joyce je znám jako zastánce rodinných hodnot, jeho popularita rapidně klesá