Horor u Plzně: Rodinné drama skončilo vraždou, sebevraždou a vystříleným zásobníkem

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Horor u Plzně: Rodinné drama skončilo vraždou, sebevraždou a vystříleným zásobníkemCelá tragédie začala už před pěti lety. Kvůli nevěře zde podvedený manžel a jeho syn ubili k smrti milence své ženy a matky. Všemu přihlížel jeho 11letý synek. A nyní se ve stejné rodině, odkud pochází ona nevěrná manželka, odehrálo další drama. Vyostřené vztahy skončily pokusem o sebevraždu, napadením včetně střelby z plynové pistole a nebezpečným vyhrožováním.

Celá tragédie začala už před pěti lety. Kvůli nevěře zde podvedený manžel a jeho syn ubili k smrti milence své ženy a matky. Všemu přihlížel jeho 11letý synek. A nyní se ve stejné rodině, odkud pochází ona nevěrná manželka, odehrálo další drama. Vyostřené vztahy skončily pokusem o sebevraždu, napadením včetně střelby z plynové pistole a nebezpečným vyhrožováním.

Případ se takříkajíc rozjel v roce 2011 v Pernarci na Plzeňsku. Muž zde ubil milence své manželky Martiny B. Na pomoc si s sebou vzal i dospělého syna. Všemu přihlížel milencův jedenáctiletý syn. Napadený nakonec skončil v nemocnici, ale jeho zranění byla tak vážná, že po dvou dnech zemřel. Chlapec musel svědčit u soudu, který dva útočníky nakonec poslal na 15 let do vězení.

Drama ale rodinu provází dál. Ona nevěrná manželka si v mezičase našla nového partnera Petra U. Jeho matka Martinu označuje za alkoholičku. „Ona chodila domů opilá, nevydělávala žádné peníze, házela po něm nádobí,“ popsala podle serveru Krimi-Plzeň.cz.

Martin, syn Martiny B., který se před pěti lety útoku na jejího milence nezúčastnil, ale vše popírá. Naopak tvrdí, že Petr U. jeho matku fyzicky i psychicky týrá. A co na to Petr U.? Ten zase hází špínu na mladého muže. Ale souhlasí s ním i sousedé.

„Martin je rváč, nedávno se zase popral na zábavě, myslíme si, že i v té vraždě před lety má prsty, že to jeho táta vzal na sebe, protože Martin byl ještě mladej. Přímo na Štědrý den zbil svoji maminku tak, že měla zlámaná žebra a byla v nemocnici. Martina ale nepotrestají, protože máma nedala souhlas s jeho trestním stíháním.“

V noci ze soboty na neděli si Martina se svým synem sedli nad lahví vína a z matky nakonec vypadlo, že ji Petr U. skutečně ubližuje. Martin si to s Petrem chtěl jít vyřídit, matka ho ale uprosila, ať to nedělá.

Psychický tlak ji ale složil – před třináctiletou dcerou si podřezala žíly. Holčička to zavolala Martinovi, který doma popadl plynovou pistoli a šel si vyřídit účty s Petrem U. Vtrhl do bytu a do nicnetušícího muže vystřílel celý zásobník, s tím, že stav jeho matky je Petrova vina.

Došlo ke rvačce, Petrovi se nakonec podařilo mladého muže z bytu vypakovat. Nakonec se do všeho vložila policie. Martina B. skončila v nemocnici a nyní je na psychiatrii. Dvojici mužů policie prověřuje kvůli podezření z nebezpečeného vyhrožování.

Přečtěte si ještě toto.

To Kramný slyšet nechtěl: Monice přispíval na sex s milencemČtvrteční soud odhalil konečně pravdu o Moničině nevěře! Její milenec Ján přiznal, že s ní měl poměr. Zatímco Kramný za sex se svou manželkou musel zaplatit, milenec měl kompletní servis a všechno financovala Monika.

Čtvrteční soud odhalil konečně pravdu o Moničině nevěře! Její milenec Ján přiznal, že s ní měl poměr. Zatímco Kramný za sex se svou manželkou musel zaplatit, milenec měl kompletní servis a všechno financovala Monika.

Ve čtvrtek se u soudu s Petrem Kramným konečně potvrdilo, co si všichni jen mysleli – Monika byla svému manželovi opravdu nevěrná. Prohlásil to přímo její milenec, který přiznal, že spolu měli jeden intimní styk v jistém penzionu.

Do toho ho zatáhla po předchozích neúspěšných pokusech o svádění sama Monika. Ján podle svých slov vůbec netušil, o co jí jde. „Nevím, jestli penzion byl předem zamluvený…“ uvedl Ján v přípravném řízení. Monika ale podle něj věděla, kam jít – do penzionu ho zvládla i navigovat.

Jenže kdo za hotel nakonec platil? Na to se u soudu ptal i Petr Kramný. Ján tvrdil, že si to nepamatuje. Je možné, že to byla Monika – a pokoj mohla klidně zaplatit penězi, které jí Petr dal za sex!

„Po návratu z akce, když jsme byli sami, byly tam nějaké návrhy předehry, že si zahrajeme na sekretářku, já jí dám tisíc korun… bylo to v rámci předehry,“ prozradil Kramný při svém výslechu u soudu.

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Chcete si přečíst recenze na fotopast? Podívejte se do sekce recenze fotopastí.

Nejdůležitější informace z článku

Případ rodinné tragédie Podrobnosti
Původ tragédie Nejprve manžel ubil milence své ženy a jeho syn pomohl, nyní nová tragédie v rodině.
Útok plynovou pistolí Chlapec střelil z plynové pistole na matčina partnera, obviňujíc ho z týrání matky.
Žaloba a hospitalizace Matka se podřezala žíly po psychickém tlaku, skončila v nemocnici, syn zasáhl plynovou pistolí.
Nevěra Moniky Monika byla nevěrná, milenec Ján přiznal poměr, který financovala Monika.
Návrat z akce Petr Kramný za sex s manželkou musel platit, milenec Ján měl kompletní servis.