Známý herec ubil manželku pálkou s hřebíky: Natalie (†35) měla milence

Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

Známý herec ubil manželku pálkou s hřebíky: Natalie (†35) měla milenceJejí zohavené tělo bylo nalezeno v řece Něva v Petrohradu. Tvář i tělo měla brutálně zohavené. Tělo letušky Natalie Kordo-Sysojevy (†35) policisté identifikovali jenom podle luxusních šperků, které měla na sobě. Jejímu vrahovi se začalo přezdívat Řezník podle toho, jak extrémně její tělo zohavil. Vyšetřování nakonec odhalilo, že ji zabil její manžel Konstantin Kordo-Sysojev (47) – známý ruský herec z mýdlových oper.

Její zohavené tělo bylo nalezeno v řece Něva v Petrohradu. Tvář i tělo měla brutálně zohavené. Tělo letušky Natalie Kordo-Sysojevy (†35) policisté identifikovali jenom podle luxusních šperků, které měla na sobě. Jejímu vrahovi se začalo přezdívat Řezník podle toho, jak extrémně její tělo zohavil. Vyšetřování nakonec odhalilo, že ji zabil její manžel Konstantin Kordo-Sysojev (47) – známý ruský herec z mýdlových oper.

Televizní herec ubil svou atraktivní ženu pálkou s hřebíky. Na jejím těle bylo 69 hlubokých ran.  Lítý útok neměla žena šanci přežít. Vražedná zbraň byla objevena nedaleko místa nálezu mrtvoly. „Nejvíce šokující aspekt v tomto případu je děsivá krutost vraha,“ stojí v soudní zprávě podle Daily Mailu.

Vyšetřování policistů následně odhalilo, že byla Natalia záletná. Za zády manžela se scházela rovnou se dvěma milenci. Navíc se s ním chtěla rozvést. On to zjistil a rozhodl se ji zabít. „Soud rozhodl, že vrahem je manžel a ne milenec nebo brutální sériový vrah,“ stojí ve zprávě.

Rozsudek si vyslechl herec u soudu v cele vypadající jako klec, jak je v Rusku zvykem. Odsouzen byl na 11 let vězení. „Můj syn je nevinný,“ tvrdí hercova matka Lidya Kordo-Sysojeva. Podle ní jde o soudní frašku. Pravdou je, že byl její syn odsouzen bez jakéhokoliv přímého důkazu. Ani forenzní specialisté na něj nic nenašli.

Přečtěte si ještě toto.

Ve Spojených státech hraje při seznamování stále větší roli internet
Milióny párů po celém světě si dnes připomínají Den svatého Valentýna – svátek všech zamilovaných. Mnozí při té příležitosti jistě zavzpomínají na to, kde se seznámili. Ve Spojených státech budoucí vnuci a vnučky dnešních zamilovaných přitom stále pravděpodobněji uslyší větu „seznámili jsme se na internetu“. Online seznamování je v Americe fenoménem.

Gentlemani a dámy z amerických koloniálních dob, uvyklí přísným zvyklostem při seznamování, by nejspíš nevycházeli z údivu, jak si jejich potomci hledají toho pravého či tu pravou.

Stačí pár kliků na počítači, vyplnit základní údaje nebo se přihlásit do aplikace na chytrém telefonu, a otevře se před vámi celé moře potenciálních partnerů či partnerek. Pak už stačí jen začít komunikovat – nejdřív online, pak i offline – vysvětluje 28letá Michyela.

„Po rozchodu s přítelem jsem najednou nevěděla, jak se seznámit. Tak jsem zkusila internet. Byla to zajímavá zkušenost. Je to trochu jako online nakupování, jen před sebou máte na výběr nepřeberné množství potenciálních partnerů,“ popisuje s nadsázkou svou zkušenost zaměstnankyně jedné z washingtonských nevládních organizací.

Internet jako možnost zvolil i Hamilton Paine. „Ocitl jsem se v situaci, kdy jsem najednou nepotkával mnoho nových lidí. Často pracuji večer, všichni moji přátelé jsou zadaní. Navíc Washington je specifické město. Je stále velmi rozdělené. Lidé tu také často navazují hlavně profesionální vztahy, jsou tu kvůli kariéře, zůstávají několik let a pak odjíždějí,“ vysvětluje svoji motivaci zdravotník Hamilton.

Oba mladí lidé nejsou ve Spojených státech dnes už žádnou výjimkou. Online dating ztratil podle expertů své sociální stigma. Služeb některého ze stovek seznamovacích portálů či aplikací využil podle nejnovější studie Pew Research Center každý desátý Američan a každý pátý ve věku od 25 do 34 let.

‚Jako na nákupu‘

Nekonečný výběr potenciálních parterů ale může mít i své nevýhody.

„Nemůžu říct, že bych byl online seznamováním tak nadšený. Člověk si chvílemi skutečně začne připadat jako na nákupu. Lidé se stále rozhlížejí po dalších možnostech a variantách. A samo médium to jen přiživuje. Je to jako surfovat z jedné internetové stránky na druhou. Mám pocit, že mnohem víc lidí používá online seznamování jako možnost rozhlížet se a mapovat své možnosti, než se doopravdy v reálném životě s někým potkat,“ soudí Hamilton Paine.

Stejně jako on je i Michyela spíše skeptická co se týče možných výhledů na skutečné seznámení online.

Ani to je ale trápit nemusí. I přes rostoucí oblibu ‚internet datingu‘ podle expertů stále drtivá většina amerických dlouhodobých vztahů a manželství vzniká offline.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Máte podezření, že se ve vašem okolí dějí nějaké nepravosti, ale nemáte důkaz? Možným řešením mohou být komerčně dostupné odposlechy

Nejdůležitější informace z článku

Natalia Kordo-Sysojeva Konstantin Kordo-Sysojev
Vražděna pálkou s hřebíky 47 let
69 hlubokých ran na těle Odsouzen na 11 let vězení
Měla 2 milence za zády Podle matky nevinný
Kruto zavražděna manželem Odsouzen bez důkazů