Odškodné namísto partnera. Britka vyhrála soud nad seznamkou, která ji nedovedla najít bohatého muže

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Odškodné namísto partnera. Britka vyhrála soud nad seznamkou, která ji nedokázala najít bohatého muže Odškodné ve výši 13 100 liber přiznal britský soud ženě, která si ve snaze najít si bohatého partnera zaplatila exkluzivní členství v elitní seznamovací agentuře. Ta jí ale muže jejích snů „nedodala“. Soud ve středu konstatoval, že seznamka lhala, když tvrdila, že má ve své databázi dostatečný počet zámožných mužů. Informoval o tom britský deník The Guardian.

Soudce při vyhlašování verdiktu řekl, že požadavky rozvedené Terezy Burkiové „nebyly skromné“. Sedmačtyřicetiletá žena hledala „sofistikovaného džentlmena“, ideálně zaměstnaného ve finančním sektoru. Důležité bylo, aby vedl život na úrovni a byl ochoten cestovat. Nejdůležitější pro ni bylo, aby chtěl děti. Burkiová zaplatila agentuře Seventy Thirty za její služby 12 600 liber.

Podle soudce ji ale seznamka uvedla v omyl, když ujišťovala, že má v zásobě mnoho potenciálních kandidátů. Těch bylo asi jen 100, což podle soudce rozhodně není mnoho – zvlášť když se vezme v potaz, kolik jich vzhledem k náročným kritériím Burkiové z výběru vypadlo.

Agentura se u soudu hájila tím, že Burkiová měla „příliš velká a nerealistická očekávání“. „Jsme malá, exkluzivní agentura, žádná obyčejná online seznamka. Nemůžeme mít tisíce členů, protože jednoduše tolik svobodných a bohatých není,“ řekla její zakladatelka a šéfka Susie Ambroseová.

Zajímá vás jak odhalit nevěru? Pak čtěte náš web.

Zhrzená milenka zabila svého partnera: Uvařeného ho naservírovala dělníkům!Jen málo co je nebezpečnější, než zhrzená žena. Dokazuje to i příběh Maročanky, která zabila svého partnera, protože si našel novou přítelkyni a chtěl ji opustit. Aby toho nebylo málo, tak pak jeho tělo naporcovala a naservírovala nebohým dělníkům!

Jen málo co je nebezpečnější, než zhrzená žena. Dokazuje to i příběh Maročanky, která zabila svého partnera, protože si našel novou přítelkyni a chtěl ji opustit. Aby toho nebylo málo, tak pak jeho tělo naporcovala a naservírovala nebohým dělníkům!

K odpornému incidentu došlo ve Spojených arabských emirátech, ve městě Al Ajn, kde spolu pár žil. Po sedmi letech vztahu muž své partnerce oznámil, že se chce rozejít a vzít si jinou Maročanku. Partnerku to neskutečně rozzuřilo a muže zavraždila.

Zmizení muže nahlásil policii jeho bratr. Když ho hledal u něj v domě, žena mu tvrdila, že partnera vyhodila na ulici a nemá zdání, kde je. Vyšetřovatelé  následně při domovní prohlídce objevili v jejím mixéru pozůstatky pohřešovaného muže, konkrétně mělo jít o lidský zub. Analýza DNA potvrdila to, čeho se všichni báli. Žena podle policie partnerovo tělo namlela a uvařila s rýží. Tradiční arabský pokrm kabsa posléze naservírovala pákistánským dělníkům, kteří pracovali nedaleko místa činu.

Policie nejmenovanou ženu zadržela a obvinila z vraždy. Při výslechu se měla přiznat a vysvětlit, že jednala v afektu. Konkrétně uvedla, že šlo o „momentální pominutí mysli“. Emoce údajně neudržela, protože svého partnera dlouhé roky finančně zabezpečovala a on se jí takto odvděčil.

Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

Podívejte se na našem partnerském portálu na nejlepší tipy jak poznat nevěru

Nejdůležitější informace z článku

Žena vs. Elitní seznamka Informace
Odškodné 13 100 liber vyplaceno ženě soudem
Počet potenciálních mužů Pouze cca 100, mnohem méně než byla ženě původně prezentována
Kritéria ženy Hledala sofistikovaného muže ve finančním sektoru, ochotného cestovat a toužícího po dětech
Agentura Seventy Thirty Měla exkluzivní přístup k seznamu bohatých mužů, ale nepodala správné informace
Obhajoba agentury Argumentovala tím, že žena měla příliš vysoká očekávání
Maročanka zabila partnera Namlela jeho tělo, uvařila s rýží a naservírovala dělníkům
Motiv vraždy Maročanka jednala v afektu, rozhořčená tím, že ji partner opustil poté, co ji dlouhodobě finančně podporoval