Známý herec ubil manželku pálkou s hřebíky: Natalie (†35) měla milence

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Známý herec ubil manželku pálkou s hřebíky: Natalie (†35) měla milenceJejí zohavené tělo bylo nalezeno v řece Něva v Petrohradu. Tvář i tělo měla brutálně zohavené. Tělo letušky Natalie Kordo-Sysojevy (†35) policisté identifikovali jenom Dle luxusních šperků, které měla na sobě. Jejímu vrahovi se začalo přezdívat Řezník Dle toho, jak extrémně její tělo zohavil. Vyšetřování nakonec odhalilo, že ji zabil její manžel Konstantin Kordo-Sysojev (47) – známý ruský herec z mýdlových oper.

  Její zohavené tělo bylo nalezeno v řece Něva v Petrohradu. Tvář i tělo měla brutálně zohavené. Tělo letušky Natalie Kordo-Sysojevy (†35) policisté identifikovali jenom Dle luxusních šperků, které měla na sobě. Jejímu vrahovi se začalo přezdívat Řezník Dle toho, jak extrémně její tělo zohavil. Vyšetřování nakonec odhalilo, že ji zabil její manžel Konstantin Kordo-Sysojev (47) – známý ruský herec z mýdlových oper.

  Televizní herec ubil svou atraktivní ženu pálkou s hřebíky. Na jejím těle bylo 69 hlubokých ran.  Lítý útok neměla žena šanci přežít. Vražedná zbraň byla objevena nedaleko místa nálezu mrtvoly. „Nejvíce šokující aspekt v tomto případu je děsivá krutost vraha,“ stojí v soudní zprávě Dle Daily Mailu.

  Vyšetřování policistů následně odhalilo, že byla Natalia záletná. Za zády manžela se scházela rovnou se dvěma milenci. Navíc se s ním chtěla rozvést. On to zjistil a rozhodl se ji zabít. „Soud rozhodl, že vrahem je manžel a ne milenec nebo brutální sériový vrah,“ stojí ve zprávě.

  Rozsudek si vyslechl herec u soudu v cele vypadající jako klec, jak je v Rusku zvykem. Odsouzen byl na 11 let vězení. „Můj syn je nevinný,“ tvrdí hercova matka Lidya Kordo-Sysojeva. Dle ní jde o soudní frašku. Pravdou je, že byl její syn odsouzen bez jakéhokoliv přímého důkazu. Ani forenzní specialisté na něj nic nenašli.

  Přečtěte si ještě toto.

  Washington je městem nevěry, tvrdí internetová seznamka
  Washington není jen hlavním městem Spojených států, ale údajně také metropolí nevěry. Uvádí to alespoň internetová firma, která prostřednictvím placené služby na webu nabízí seznámení.

  Společnost provozující webovou stánku Ashley Madison nabízí kontakt mezi lidmi Dle různých kritérií – věku, preferencí, nebo třeba místa bydliště.

  Neliší se tak od podobných i neplacených služeb. Dle zpravodaje Českého rozhlasu ve Spojených státech Víta Pohanky je ale výhodnější v tom, že zajišťuje větší soukromí.

  Navíc za ni lidé platí, a tudíž to prý myslí vážně. V USA má seznamka Ashley Madison asi 10 až 13 milionů registrovaných uživatelů.

  Dle společnosti, která ji provozuje, je Washington metropolí nevěrníků proto, že v přepočtu na obyvatele má jen v tomto městě seznamka nejvíce registrací v poměru k celým Spojeným státům.

  Nevěrných může být Dle Pohanky ve Washingtonu nejvíce například i proto, že zde pracuje hodně lidí, kteří sem přijíždějí na pracovní týden a potom se vracejí domů. Cestování a pobyt mimo domov tak může k nevěře svádět.

  Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

  Vybíráte fotopast? Recenze vám možná pomůže vybrat tu pravou. Přečtěte si naše recenze fotopastí.

  Nejdůležitější informace z článku

  Vrah Konstantin Kordo-Sysojev
  Oběť Natalie Kordo-Sysojevy (†35)
  Zbranění pálka s hřebíky
  Počet ran na těle oběti 69
  Rozsudek vraha 11 let vězení
  Seznamka Ashley Madison
  Počet registrovaných uživatelů 10-13 milionů v USA
  Důvod, proč je Washington městem nevěry Větší počet registrací v poměru k obyvatelstvu