Kramný je ču*ák, prohlásil Moničin milenec, když se provalila nevěra

Obsah článku:

  Nevěra v je v partnerském soužití bohužel velmi častým jevem, přečtěte si například tento článek.

  Kramný je ču*ák, prohlásil Moničin milenec, když se provalila nevěraTrvalo to asi půl roku, než se o Moničině nevěře Petr Kramný dozvěděl, aspoň tak to popsal Ján R., Moničin milenec. A když hrozilo, že se mu podvedený manžel ozve, pěkně vybuchl a nazval Kramného ču*ákem!

  Trvalo to asi půl roku, než se o Moničině nevěře Petr Kramný dozvěděl, aspoň tak to popsal Ján R., Moničin milenec. A když hrozilo, že se mu podvedený manžel ozve, pěkně vybuchl a nazval Kramného ču*ákem!

  Kramnému o nevěře jeho ženy Moniky měl říct soused a kamarád Nathan C., kterému to prozradila manželka. „Denisa (Jánova tehdejší přítelkyně) mi říkala, že Ján přišel celý od třpytek, takové ty ženské věci. Zeptala jsem se Moniky, co je pravda na té nevěře. Ji to ani nezajímalo. Ján pak přijel pro Moniku, když jsem viděla, že je z něj nervózní – uklízela kvůli němu – tak jsem viděla, že mezi nimi něco bude,“ vysvětlila Světlana.

  Kramný se na to Moniky pravděpodobně zeptal, protože Ján R. ve čtvrtek u soudu popsal její telefonát. „Jednou mi volala asi půl roku potom z penzionu, byla velmi rozrušená, plakala, křičela, skoro jsem jí nerozuměl, že už nemůže nikomu věřit, že ji někdo velmi zklamal. Že Petr na něco přišel. Povídala mi, abych něco zapřel, ale nepamatuju si to přesně, prosila mě o radu, co má dělat… ten hovor byl 3–5 minut, to byl pláč, pak křičení, pak pauza, já jsem nevěděl, co je.“

  V přípravném řízení ale Ján popisoval i druhý telefonát, který byl jednoznačně ostřejší. „Podruhé mi volala, že se to ví, ať to neříkám nikomu, co bylo, a já Denise i Monice vynadal, že kvůli jejím aférkám mi nebude nějaký ču*ák volat,“ zaznělo v síni.

  Monika se pak později se Světlanou i Denisou přestala úplně bavit – potvrdil to Ján i obě ženy. „Od té doby jsme se nestýkali. Vídali jsme se jenom na chodbě. Ani jsme se nezdravili. Monika měla takový smrtící výraz,“ prozradila svědkyně.

  Zajímá vás jak poznat nevěru u ženy?

  Liberecké Malé divadlo představí Nevěru Ingmara Bergmana
  Milovníci švédského režiséra Ingmara Bergmana se dnes v Malém divadle v Liberci mohou těšit na jevištní ztvárnění jeho Nevěry. Příběh původně běžného milostného trojúhelníku, který končí málem antickou tragédií, převedl do divadelní podoby šéf činohry Michal Lang.

  „Možná se divák někdy přistihne i při pocitu, že postavám v tom vlastně fandí, proč by si takový výstřelek nedovolili. Ale změna vztahů, která nastane po nevěře, zamíchá jejich životy, už to nikdy není jako předtím,“ popisuje dramaturg Tomáš Syrovátka.

  „Z banální situace, kterou většina lidí zažije, se nakonec postavy ocitnou v něčem, co připomíná až antickou tragédii,“ pokračuje.

  V hlavních rolích se představí David Suchařípa, Markéta Tallerová a Martin Polách.

  Pro Suchařípu je to první hra Ingmara Bergmana na divadelních prknech. Hraje v ní rodinného přítele, který se ale postupem času stane milencem ženy svého nejlepšího přítele.

  „Je to Bergman, ale není to složité téma. To je víceméně jednoduché, jen prostředky, které zvolí, jsou zajímavé a překvapující. Divák si může říct: Takhle bych to já nikdy neudělal. Bergman to psal jako velmi starý pán a mám z toho pocit, že tam využívá svých zkušeností ze života,“ komentuje hru Suchařípa.

  Nevěra byla původně povídka, kterou později zfilmovala herečka Liv Ulmanová. Malé divadlo v Liberci je teprve druhou českou scénou, která hru představí divákům.

  Premiéru bude představení mít dnes večer od 19 hodin v Malém divadle v Liberci.

  Na našem webu najdete zaručené tipy jak odhalit nevěru.

  Podívejte se na našem partnerském portálu na nejlepší tipy jak poznat nevěru

  Nejdůležitější informace z článku

  Informace o článku Článek
  Jméno Moničina milence Ján R.
  Osoba, která měla Moničinu nevěru prozradit Kramnému Nathan C. (soused a kamarád)
  Popis telefonátu Moniky o nevěře Pláč, křičení, žádost o radu
  Další ostřejší telefonát ohledně nevěry Varování, prosba o mlčení
  Změna vztahů po nevěře podle dramaturga Zamíchání životů postav, antická tragédie
  Herečka, která původně zfilmovala povídku Nevěra Liv Ulmanová