Policista Marek ubodal snoubenku den před svatbou! Chtěla ho opustit z důvodu nevěře

Přinášíme vám další článek, týkající se nevěry.

Policista Marek ubodal snoubenku den před svatbou! Chtěla ho opustit kvůli nevěřeMěli slavit svatbu, místo toho ale nevěstě Alexandře (†27) rodina musí vystrojit pohřeb. Snoubenec Marek (27) ji pouhý den před obřadem brutálně zavraždil a snažil se po sobě zamést stopy. Co bylo příčinou jeho běsnění?

Měli slavit svatbu, místo toho ale nevěstě Alexandře (†27) rodina musí vystrojit pohřeb. Snoubenec Marek (27) ji pouhý den před obřadem brutálně zavraždil a snažil se po sobě zamést stopy. Co bylo příčinou jeho běsnění?

Kruté vraždě nastávající nevěsty ze Spišské Nové Vsi na Slovensku předcházela údajně divoká hádka s partnerem při balení svatebních koláčků. Jenže místo dobrot řešil pár, který spolu byl přibližně 10 let, daleko ožehavější téma. Ženichovu nevěru. Mladý policista už to podle webu Pluska.sk nevydržel a svěřil se Saše s tím, že ji podvedl.

Dívka ho velmi milovala, což dokládají ostatně i její příspěvky ze sociálních sítích, v nichž popisovala pocity ve svatebních šatech a pěla ódy na budoucího manžela: „Toto je člověk, kterého si vážím nejvíc na světě, člověk, který mě naučil milovat a být milován, člověk, který při mně vždy stál a stojí, člověk, který mi je obrovskou oporou a bez kterého si už nedokážu představit ani jeden den. Jen tobě patří jedno velké děkuji.“ Jenže když zjistila, že jí byl Marek nevěrný, nedokázala to jen tak překousnout.

Dokonce mu prý měla vyhrožovat, že zruší svatbu a druhý den si ho rozhodně nevezme. Představa, že by o Alexandru přišel, ho rozžhavila doběla. Chňapl po kuchyňském noži a své snoubence zasadil tři bodné rány do zad. Jenže tím zdaleka neskončil. Zabalil její tělo a odvezl ho do Levočských hor, kde mrtvolu ještě zapálil a posléze zakopal pod úpatím Mariánské hory.

Poté pospíchal na policii, aby nahlásil Sašu coby nezvěstnou. Možná by mu i plán na zahlazení všech stop vyšel, kdyby si ovšem kriminalisté nevšimli jeho kulhání. Zdálo se jim dost podezřelé, a tak muže prověřili. Z hrůzného činu ho usvědčila nahrávka z bezpečnostní kamery ze vchodu domu, kde spolu dvojice bydlela. Tenhle detail Markovi zřejmě unikl. Teď mu hrozí až 20 let za mřížemi.

Přečtěte si ještě toto.

Manželka zbila milenku nevěrného manžela a shodila ji z mostuLézt někomu do zelí se nevyplácí, o čemž se na vlastní kůži přesvědčila nejmenovaná Brazilka. Spustila se se ženatým mužem a jejich tajný románek praskl. Nevěrníkova žena se o něm dozvěděla, rozběsnila se a na milenku naběhla jako rozzuřený býk.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe odhalit nevěru.

Vybíráte fotopast? Recenze vám možná pomůže vybrat tu pravou. Přečtěte si naše recenze fotopastí.

Nejdůležitější informace z článku

Co se stalo Policista Marek zavraždil snoubenku Alexandru den před svatbou.
Příčina činu Marek zavraždil Alexandru poté, co se dozvěděla o jeho nevěře a hrozila zrušením svatby.
Průběh činu Marek snoubence ubodal nožem, zabalil její tělo, zapálil ho a zakopal pod horami.
Důsledky Marek byl usvědčen díky nahrávce z bezpečnostní kamery a hrozí mu až 20 let ve vězení.