Chcete vědět, jestli vás partner/ka podvádí? MobilŠpión umožní číst zprávy, poslouchat hovory a monitorovat všechen provoz na mobilu

Na tomto webu jsme podrobně rozepsali to, jak poznat nevěru. Ale v případě, že vám nestačí nepřímé náznaky například v podobě toho, že se váš protějšek o sebe začal více starat, zamyká si mobil apod., je tu i „těžší kalibr“. A ten vám dá absolutní jistotu, protože budete vědět o všem, co se bude dít na cílovém mobilním telefonu. Jde o aplikaci MobilŠpión. Hned na úvod však musíme zmínit, že nevhodné použití této aplikace může mít i právní následky. Její pořízení a provoz je čistě na vaši zodpovědnosti.

Vyzkoušejte zcela zdarma 1denní TRIAL verzi tohoto programu. Stačí nás kontaktovat.

Odposlech mobilu | MobilŠpión

Co je a co umí aplikace MobilŠpión?

Jedná se o jednoduchou aplikaci kompatibilní s většinou telefonů používajících OS Android, která se nahraje do mobilního telefonu a poté funguje na pozadí (osoba, která mobil dostane, o této aplikaci vůbec neví). MobilŠpión následně monitoruje nejen všechnu komunikaci (hovory, SMS, chat), ale dává i další data, jako je telefonní seznam, poloha atd.

MobilŠpión se na mobilu nijak „neprojevuje“, nikde nemá ikonu atd. Samotné nahrátí aplikace je velmi snadné a vy sami nebo technik to zvládnete za 5 minut. V podstatě si jen zakoupíte licenci, stáhnete aplikaci a zprovozníte ji na chytrém telefonu.

MobilŠpión vám bude reportovat data na váš správcovský účet. Nahrává hovory ve formátu .mp3, archivuje všechmy SMS, sleduje příchozí/odchozí a zmeškané hovory včetně času uskutečnění a délky trvání, sleduje polohu během celého dne a mnoho dalšího. Všechna data jsou zasílána na webový server, odkud si je budete moci kdykoli stáhnout.

Další předností MobilŠpióna je to, že má kompletní českou podporu. Program je v češtině a jeho používání je velice jednoduché.

MobilŠpión ULTIMATE

  

Nejdůležitější informace z článku

Co umí aplikace MobilŠpión Jednoduchá aplikace pro OS Android
Funkce Monitoruje komunikaci, včetně hovorů, SMS a chatů; zaznamenává telefonní seznam, polohu atd.
Diskrétnost Aplikace je skrytá na telefonu, nezobrazuje žádné ikony
Instalace Jednoduchá instalace, lze provést za 5 minut
Reportování dat Data jsou odesílána na správcovský účet a lze je stáhnout kdykoli
Podpora Program má kompletní českou podporu a je v češtině

Napsat komentář